banner22

Modoko Akademi'de ilk eğitimler başladı

Modoko Uluslararası Rekabetçiliği Geliştirme (Modoko UR-GE), uygulamasının ilk ayağı olan Uluslararası Pazar Araştırmaları ve Masa Başı Teknikleri Eğitimi 23 Aralık 2019 Pazartesi günü gerçekleştirilen eğitimimiz sabah 10:00’dan akşam 18:00’e kadar devam etmiştir.

Modoko Akademi'de ilk eğitimler başladı

Modoko Uluslararası Rekabetçiliği Geliştirme (Modoko UR-GE), uygulamasının ilk ayağı olan Uluslararası Pazar Araştırmaları ve Masa Başı Teknikleri Eğitimleri devam ediyor. 

Ülkemizin önde gelen kuruluşlarından Modoko'da, bünyesinde yer alan 25 firmamıza Uluslararası Pazarlara Genel Bakış, Pazarlamanın Fonksiyonları, Hedef Pazar Analizleri ve Değerlendirilmesi, Hedef Ülke Seçimi, Uygun Pazar uygun ürün çalışmaları, Hedef pazarlarda müşteri bulma teknikleri konu başlıkları altında eğitim verildi. 

Yönetim Kurulu Başkanı Koray Çalışkan; "Urge kapsamında tüm Modoko üyelerimizin eş zamanlı olarak Modoko Akademi bünyesi altında da tüm işletmecilerimizle birlikte birlik ve beraberlik içinde, üzerimize düşen bu projelerin daha verimli ve daha etkin düzenlenmesini sağlamak, mevcut çalışanlarımızın ve kalifiye eleman istihdamına destek vermek adına ilerleyen süreçlerde bu gibi eğitimlerin devam edeceğini belirtti."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER