Emin Evim ve Emin Oto Büyük Bir Model Oldu

İşçiden memura, öğretmenden ev hanımına kadar binlerce kişiyi ev ve otomobil sahibi yapan Eminevim, 29.yılında da birbirinden başarılı işlere imza atıyor. Küçük birikimler ile bu zamana kadar 140 bin aileyi ev ve otomobil teslimatı gerçekleştiren Eminevim, özellikle alım gücü düşük ailelerden yoğun ilgi görüyor.

Emin Evim ve Emin Oto Büyük Bir Model Oldu

Elbirliği sistemiyle, ev almak için her ay on binlerce kişi başvururken aynı şekilde her ay yüzlerce kişi de evini teslim alıyor. Türkiye´nin neresinde olursanız olun Eminevim ile kolaylıkla ev sahibi olabiliyorsunuz.

Almak istediğiniz ilden, ilçeden veya mahalleden siz seçiyorsunuz. Bugüne kadar binlerce insanı ev sahibi yapan Eminevim, Türkiye'nin 81 ilinde ev teslim etmek için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Elbirliği sistemiyle, ev almak her ay on binlerce kişi başvururken aynı şekilde her ay yüzlerce kişi de evini teslim alıyor. Bu sistemle isteyen, istediği yerden ev alabiliyor. Faizsiz olması da sistemin en önemli özelliği...

Emin Grup Yönetim Kurulu Başkanı Emin Üstün, geliştirdikleri elbirliği sistemiyle ev ve araba almak isteyenlere uygun şartlarda fırsatlar sunduklarını dile getirdi.

Üstün, "Bu sistemle birçok insanın ev ve araba hayallerinin gerçekleşmesini sağladık. İnsanların birbirlerine yardım ederek, tamamen faizsiz, alacakları eve fazla para ödemeden daha uygun fiyatlara sahip olmalarını sağladık. Şirketimiz çeyrek asrın üzerinde elde ettiği birikimleri ve dayanışma ruhunun kattığı değerlerle paydaşlarını hayallerine kavuşturmaya devam ediyor" diye açıklama yaptı.

Emin Üstün; “Konsept Projelerimiz Devam Ediyor”

Binlerce aileyi ev sahibi, binlerce aileyi otomobil sahibi yapan bir sistemin kurucusu olarak aynı zamanda çok konsept projelerle halkımıza konut edindirme yönünde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Toplumun orta kesimine hitap eden projeler yapıyoruz. Alt kesimi nasıl ev sahibi yapabiliriz diye çalışıyoruz. Eminevim olarak Türkiye'nin her tarafından 70 binden 300 bin liraya kadar Elbirliği sistemimizle ev sahibi yapıyoruz. Aylık geliri çok mahdut olan kesim için çalışıyoruz özellikle. Eminevim Türkiye’de ve Dünya’da bir ilki gerçekleştirmiştir. Sistem; faiz ödemeden, kişinin bütçesine göre, dilediği yerden istediği gayrimenkulü alabilmesini sağlar. Sistemin özünde imece ve yardımlaşma vardır. Eminevim sisteminin bir adı da Elbirliği Sistemidir.

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2019, 15:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER