Uluslararası Vuslat Platformu'ndan Bolu'da "Yeni Dünya Düzeni Ve Geleceğin Haritası" Konferansları

Uluslararası Vuslat Platformu'ndan 12-13-14 Ekimde Bolu'da "Yeni Dünya Düzeni Ve Geleceğin Haritası" Konferansları düzenleyecek.

Uluslararası Vuslat Platformu'ndan Bolu'da "Yeni Dünya Düzeni Ve Geleceğin Haritası" Konferansları

Uluslararası Vuslat Platformu tarafından "Yeni Dünya Düzeni Ve Geleceğin Haritası” Konferansları 12-13-14 Ekim 2018'de Bolu/Abant'ta düzenlenecek. Konferansın onur konukları TBMM eski Başkanı İsmail Kahraman, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Selçuk Bayraktar’ın olurken, konferansa bilim, sanat, siyaset, iş ve sivil toplum camiasından önemli isimler katılacak.  

YENİ TÜRKİYE’NİN GELECEK PERSPEKTİFİ VE DEVLET POLİTİKALARINA KATKIDA BULUNMAYI AMAÇLIYORUZ

Gerçekleşen olan konferansın önemine değinen Uluslararası Vuslat Platformu Başkanı Hamza cebeci “Sempozyum'da uluslar arası ilişkiler ve yeni ekonomi politik tartışmaları ile Yeni Türkiye’nin gelecek perspektifi ve devlet politikalarına katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Bu doğrultuda ekte belirtilen program akışı çerçevesinde gerçekleştirilecek "Yeni Dünya Düzeni Ve Geleceğin Haritası Konferansları"nda siz değerli basın mensuplarımızı aramızda görmekten mutluluk duyacağız. Tüm dünyada yaşanan hadiseleri 'İslam Medeniyeti' perspektifiyle değerlendirme gayretinde olan "Uluslararası Vuslat Platformu", uluslararası bir sivil toplum hareketi olarak ülkemiz başta olmak üzere dünyanın farklı yerlerinden kıymetli fikir insanlarının katılımlarıyla vücut bulmuştur. Buluşma, toplantı, konferans ve sempozyumlar düzenleyerek karşı karşıya olduğumuz sorunların tespiti ve çözümünde yeni bir bakış açısı sunmayı ve söylem geliştirmeyi kendine gaye edinmiştir” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER