Ahde Vefa Platformu “Binali Yıldırım’a Tam Destek” Programı düzenledi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçimine saatler kala İznik Belediye Başkanı Kağan Mehmet Usta, Ahde Vefa Platformu üyelerince hazırlanan “Binali Yıldırım’a Tam Destek” programında bir araya geldi.

Ahde Vefa Platformu “Binali Yıldırım’a Tam Destek” Programı düzenledi
Programda Kağan, Cumhur Adayımız ve Ağabeyimiz sayın Binali Yıldırım beye karşı geçtiğimiz seçimde yaşanan usulsüzlüklerin tekrarlanmaması için biz de taşın altına elimizi koyduk. Seçimin güvenilirliği ve sayın Yıldırım’a destek amaçlı ve mesai saatlerimiz dışındaki zamanımızda gönül birlikleri kurduk. Bu kapsamda Ülkenin önde gelen Platformları arasında olan Ahde Vefa Platformu ile bir araya gelerek, sandıkla gitmeyen ve diğer partilere oy veren vatandaşlarımıza yönelik farkındalık amaçlayan sohbetlerle İstanbul sokaklarında hizmet veriyoruz. Bu nedenle halkımızı bilinçlendirerek seçimin sayın Binali Yıldırım’ın kazanması için tam destek veriyoruz. Bu programa aracı olan kıymetli kardeşim Musa Büyükkardeşler, siyasi danışman Taner Akkuş ve Başkan Nuran Kırlak hanıma teşekkür ediyorum. Dedi.
Başkan Kırlak, halkımızın iradesini yok sayan sandıklardaki usulsüzlüklerin bir daha yaşanmaması için, Platform yöneticileri ve üyelerimizle sahada gönüllü hizmet veriyoruz. Bu vesileyle programımıza katılım sağlayan İznik Belediye Başkanımız sayın Kağan Mehmet Usta ve ekibine, istirahat saatlerini bizimle birlikte adayımız sayın Binali Yıldırım’a destek amaçlı feda ettikleri için çok teşekkür ediyorum dedi.
Program, 15 Temmuz Gazisi Onur Düzel Tamdoğan ve Dünyaca Ünlü Otizimli Sanatçı Yıldırım Beyazıt Yakar ile Avcılar bölgesinde bulunan esnaf, taksici ve vatandaşlara Yıldırım’a destek davetinde bulunuldu.
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ayşe Yeşilkaya
Ayşe Yeşilkaya - 1 yıl Önce

Hayırlara vesile olsun inşAllah

SIRADAKİ HABER