Ahde Vefa Platformu buluşmalarına devam ediyor

Ahde Vefa Platformu'nun 'Ahde Vefa Buluşmaları' projesi kapsamında gerçekleşen ve geleneksel olarak düzenlenen programın yeni konukları Dünyaca Ünlü Müzisyen Yıldırım Beyazıt Yakar, ünlü sanatçı Küçük İbo ve yardımsever iş adamı Malatyalı Mehmet Ökten oldu.

Ahde Vefa Platformu buluşmalarına devam ediyor

Ahde Vefa Platformu'nun 'Ahde Vefa Buluşmaları' projesi kapsamında gerçekleşen ve geleneksel olarak düzenlenen programın yeni konukları Ak Parti ile İBB'nin ekranlarındaki reklam yüzü Otizmli Dünyaca Ünlü Müzisyen Yıldırım Beyazıt Yakar, ünlü sanatçı Küçük İbo ve yardımsever iş adamı Malatyalı Mehmet Ökten oldu.

Türkiye'nin bekası ve refahı için görev yapmış ve mücadele vermiş önemli ailelere ziyaretler ile buluşmalar amaçlı kurulan ve geleneksel olarak ay'da iki defa bir araya gelen platformun imzasını danışmanlığını Taner Akkuş, başkanlığınıda İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Nuran Kırlak yürütüyor.

Program oluşumun başkanı Nuran Kırlak'ın selamlama konuşması sonrası ev sahibi hayırsever iş kadını Sibel Sarıhan ile eşi iş adamı Kaya Sarıhan'ın anlamlı hoşgeldin komuşmaları ile başlarken, Ak Parti ile İBB'nin ekranlarındaki reklam yüzü Otizmli Yıldırım Beyazıt Yakar ve ünlü sanatçı Küçük İbo'nun muhteşem ezgi ve türküleri ile devam etti.

20 Enstrüman çalabilen Yıldırım Beyazıt Yakar, Özellikle dezavantajlı ailelere verilen gönüllü hizmetlerin mukaddes olduğunu bilmeliyiz. "Ayrıca zor günler sonrası ilgiye özlem duyulan şu günlerde, menfatten uzak böylesi anlamlı buluşmalar olmalı. Bu nedenle Ahde Vefa Platformu ailesini kutlar ve çalışmalarında başarılar dilerim." dedi.

Sanatçı Küçük İbo, “Ülkemizin önde gelen sanatçıları, kanaat önderleri, sanatkarları ve çeşitli alanda hizmetleriyle toplumun gönlünde taht kurmuş değerlerimizi hatırlamak amaçlı kurulan bu oluşumu kutluyorum.Biz sanat camiasındaki bireyleri değerli hissetmelerini sağlamak çok anlamlı bir hizmet. Bu vesileyle kıymetli Taner Akkuş ağabeyim ve Ak Parti İBB Meclis Üyesi Nuran Kırlak başkana çok teşekkür ederim” dedi.

Yardımsever iş adamı Ökten, "millet olarak zor günler geçirdiğimiz bu zamanda, hayatın getirdiği sorumlulukları taşırken omuzlarda, unuttuğumuz veya atladığımız bazı alanlar olabiliyor ne yazıkki. İşte bu alanlardan en önemlisi de Ahde Vefa şüphesiz. Şahsım ve tüm sevenleriminde hassasiyet göstermeye çalıştığı bu mukaddes değerleri hatırlamak ve gün yüzüne çıkarmak amaçlı kurulmuş bu Platformu kutluyorum. Bizlere düşende menfi ve hiç bir beklenti içinde olmadan kıymetli o değerlerimizi sahiplenmek ve bir bütünlük sağlamaktır. Bizlere Ahde Vefa göstererek programlarına davet eden değerli kardeşim Taner Akkuş başta olmak üzere, Başkan Nuran Kırlak ve platform üyelerine teşekkür ediyorum" dedi.

Platform Başkanı Kırlak; "Bu buluşmalar toplumumuzun dinamik taşları ve manevi değerleri olan kıymetleri hatırlamak ve hatırlatmak amaçlıdır. Çünkü Allah bizlere sılah-i rahim ziyaretlerini, yakınlarımıza ve komşularımıza yardım yapmayı emretmekte. Bu vesile ile bizleri kırmayıp teşrif eden Sayın Mehmet Ökten beyefendiye, sanatçı Küçük İbo ve özel yavrumuz Yıldırım Beyazıt Yakar'a, programı organize eden danışmanımız Taner Akkuş ile tüm Ahde Vefa Ailesine çok teşekkür ederim" dedi.

Ev sahibi Kaya ve Sibel Sarıhan, "böylesi anlam yüklü duygularla dolu programların gerçekleşmesine vesile olan Ahde Vefa Platformu'nu, başkanı Nuran Kırlak'ı, bu güzel projenin mimarı olan Taner Akkuş ve özelliklede katılımları ile işletmemizi şereflendiren Ak Parti ile İBB'nin ekranlarındaki reklam yüzü Otizmli Beyazıt Yakar, ünlü sanatçı Küçük İbo ve yardımsever iş adamı Malatyalı Mehmet Ökten beyefendiye teşekkür ederim" dedi.

Programda Yakar ve Küçük İbo'nun muhteşem türküleri ve düetleri ile duygulu dolu anlar yaşandı.

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2019, 22:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER