Bakan Kasapoğlu’ndan Sancaktepe Belediyesine Ziyaret

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Sancaktepe Belediyesini ziyaret ederek Başkanımız Av.Şeyma Döğücü ile bir araya geldi.

Bakan Kasapoğlu’ndan Sancaktepe Belediyesine Ziyaret

Gerçekleşen ziyarette Bakan Kasapoğlu,Başkan Döğücü'den çalışmaları hakkında bilgi aldı.

İlçede özellikle amatör spor ve gençlere yönelik çalışmalardan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Kasapoğlu, Lisanslı sporcu sayısında Türkiye ikincisi Sancaktepe Belediyesinde özellikle Türkiye de bir ilk olma özelliği taşıyan sporcu performans laboratuvarında sporun tabana yayılması ve ilçede bulunan gençlerin vücut yapılarına uygun spor branşlarına yönlendirilmesi hususunda yapılan çalışmaların Türk sporu açısından çok önemli olduğunu belirterek, Bakanlık olarak spor adına yapılacak tüm çalışmalara destek vereceklerini belirtti.

Sancaktepe Belediye Başkanı Av.Şeyma Döğücü'de, “Ziyaretlerinden dolayı sayın Bakanımız Mehmet Muharrem Kasapoğlu'na çok teşekkür ediyorum. İlçemizde yapılan çalışmalar ile ilgili söyledikleri bizleri fazlasıyla memnun etti. Sancaktepe Belediyesi olarak her zaman Türk sporunun yanında olduk ve bundan sonra ki süreçte de olmaya devam edeceğiz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER