CHP Çekmeköy Meclis Üyesi Adayı Bora Kılıç’tan Seyfettin Yıldırım’a Tam Destek

Natural Düğün Salonu’nda gerçekleşen Millet İttifakı Meclis Üyesi Adayı Bora Kılıç’a destek gecesi’nde Seyfettin Yıldırım’a tam destek sözü verildi.

CHP Çekmeköy Meclis Üyesi Adayı Bora Kılıç’tan Seyfettin Yıldırım’a Tam Destek

31 Mart yerel seçimlerine doğru meclis üyesi adayı olduğu Millet İttifakı Adayı Seyfettin Yıldırım’a Giresunlulardan tam destek geldi.

Çekmeköy’de yaşayan Giresunlu hemşeriler başta olmak üzere; bölgenin önde gelen STK temsilcileri, İYİ Parti Genel İdare Kurulu Üyesi Cevat Saraç, CHP Çekmeköy İlçe Başkanı Cahit Barutcu, İYİ Parti Çekmeköy İlçe Başkanı Dilaver Koç ve Sancaktepe ile Ümraniye İlçe Başkanları, Şebinkarahisarlılar Dernek Başkanı Mehmet Şimşek, Şebinkarahisar Vakfı Başkanı Avni İşcan, Şebinkarahisar Sanayici İşadamları Dernek Başkanı Altan Güneş, Şebinkarahisar Eğitim Kültür Derneği Başkanı Prof. Dr. Tayfun Yücel, KADOSAN Başkanı Erdal Boyacı, Şebinkarahisar tüm köy dernek başkanları ve mahalle muhtarları ile çok sayıda partili geceye katılan isimler katıldı.

Bora Kılıç, “Toplum İçin Her Zaman Hayırlı İşler Yaptım”

Programın açılış konuşmasını yapan gecenin ev sahibi Bora Kılıç, genç yaşına rağmen bugüne kadar çeşitli sivil toplum kuruluşlarında ve siyasetin her kademesinde görev ve sorumluluklar aldığını ifade etti.  Kılıç, “31 Mart yerel seçimler yaklaştığı şu günlerde, bu gece şu salonu gönüller dolusu sevgiyle dolduran tüm hemşerilerime sonsuz teşekkür ediyorum. Vatanım, milletim, bayrağım ve yaşadığım bölgem ve toplum için her zaman faydalı işler yapma gayretinde olan bir kardeşinizim. Siyasette görev alıp milletvekili adayı oldum, çeşitli STK’larda her zaman aktif görevler yaparak insanlığa hayırlı ve yararlı işler yapmaya çalıştım” dedi.

Kılıç, “İYİ Parti kadrosundan CHP ile kurmuş olduğumuz Millet İttifakı listesinden Çekmeköy’e 2. sıradan meclis üyesi adayı olma onuruna eriştim. Siz hemşerilerimin güven ve desteğini bu denli yanımda hissetmem bana en büyük moral ve motivasyon olmaktadır. 31 Mart’a kadar daha çok çalışıp sandıktan Belediye Başkan Adayımız Seyfettin Yıldırım’ı kazandıracağınıza olan inancım tamdır. Mart’ın sonu bahar olacak ve kazanan Çekmeköy, kazanan hepimiz olacağız” dedi.

Millet İttifakı Adayı Seyfettin Yıldırım’ın da katılarak Giresunlu hemşerilere hitap ettiği gecenin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne denk gelmesi de ayrı bir güzellik oldu. Belediye meclis üyesi adaylarının da tam kadro katılım sağladığı gecede konuşan Seyfettin Yıldırım, Giresunlu hemşerilerine müjdeli haberler verdi. Yıldırım; “Kadınlar Günü’nü kutladı ve 31 Mart’ta göreve gelmesi halinde her yıl 8 Mart günü belediyedeki bayan çalışanların izinli olacağını müjdeledi. Meclis Üyesi Adayı Bora Kılıç gibi azimli ve gayretli isimlerin listesinde olmasından dolayı şanslı olduğunu kaydeden Seyfettin Yıldırım, “Gelin 31 Mart’ta Çekmeköy’de yakacağımız bu aleve bir kıvılcım da Giresunlu hemşeriler olarak siz çakın ve hep birlikte halkın ittifakını kurarak iktidar olalım” dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2019, 11:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER