Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez Ümraniye’de

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Atatürk Mahallesi Medine Camii’nde kılınan Öğle Namazı’nın ardından cami cemaatiyle bir araya gelerek çay içip sohbet etti.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez Ümraniye’de

METROPOL GAZETESİ / HABER MERKEZİ 

Cami cemaatiyle sohbet sırasında Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez ve Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’a; AK Parti İstanbul Eski Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Eski Başkanı Prof. Dr. Burhan Kuzu, Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları ve Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları eşlik etti.

Medine Camii’nde kılınan Öğle Namazının ardından cami cemaatiyle bir araya gelerek, çay içip sohbet eden Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, vatandaşlara hayırlı günler dileyerek, 31 Mart Yerel seçimlerinin ülkemiz ve vatanımız için hayırlara vesile olmasını diledi.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez Atatürk Mahallesinde Esnaf Ziyaretlerinde Bulundu

Ümraniye’de Medine Camii’nde kıldıkları namazın ardından Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez bölge esnaflarını da ziyaret ederek hayırlı işler diledi.

Atatürk Mahallesi’ndeki esnafları tek tek dolaşarak çalışanlarla sohbet eden Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, tüm esnaflara çalışmalarında kolaylıklar diledi. Mahalle esnafı ise, ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez, Başkan Hasan Can ve beraberindekilere teşekkür ettiler.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2019, 19:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER