Esenevler Mahallesi gönül sofrasında buluştu

Ümraniye Esenevler Mahallesi ramazan ayında komşuluk ilişkilerini gönül sofralarına taşımayı sürüyor.

Esenevler Mahallesi gönül sofrasında buluştu

AK Parti İstanbul Milletvekili Av. Serkan Bayram, Hacı Ömer Karagül Cami Derneği ve Cami Gençlik Merkezi ile birlikte düzenlediği iftara mahalle sakinleri yoğun katılım gösterdi. 

Hacı Ömer Karagül Cami İmam Hatibi aynı zamanda Ümraniye Müftülüğü Cami Gençlik Merkezleri Koordinatörü Şükrü Şahin camideki hizmetlerden bahsetti.

Şahin, “İlk cami gençliğin temeli bizim camiden atıldı ve ilk diyanet okuma salonu bizim camide açıldı. Sayın vekilimiz Serkan Bayram, camimizin yapılışında büyük emeği var. Yine ve cami gençliğin çalışmalarında bize önemli destekler verdi. Kendisine huzurlarınızda teşekkür ediyorum” dedi.

“31 MART YEREL SEÇİMLERİNDE KÜÇÜK BİR YOL KAZASINA UĞRADIK”

Milletvekili Av. Serkan Bayram, “Bende bu mahallenin bir sakini olarak, burada küçük bir mescid varken, hayırseverimizin katkılarıyla bugün güzel bir caminin salonunda bir arada olduk. Şükürler olsun. Ramazan ayının feyzinden yararlandığımız şu günlerde Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Bildiğiniz üzere 31 Mart seçimi yaşadık. Ümraniye ve mahallemizden iyi bir destek aldık ama seçimde küçük bir yol kazasına uğradık. Bu seçimde hep beraber adayımız Binali Yıldırım başkanımızı seçerek bu kazayı ortadan kaldıralım” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER