ESSİAD'dan İsmet Yıldırım'a Hayırlı Olsun Ziyareti

ESSİAD Başkanı Necmettin Sarı ve yönetim kurulu üyeleri, Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

ESSİAD'dan İsmet Yıldırım'a Hayırlı Olsun Ziyareti

Gerçekleşen ziyarette ESSİAD Başkanı Necmettin Sarı, Başkan Yıldırım’a hayırlı olsun temennisinde bulunarak çalışmalarında kolaylıklar diledi. Başkan Yıldırım ise, nazik ziyaretlerinden dolayı misafirlerine teşekkür etti.

Ümraniye’nin yeni belediye başkanı İsmet Yıldırım’a ‘Hayırlı Olsun’ ziyaretleri devam ediyor. Bu kapsamda Ümraniye’de faaliyet gösteren Anadolu Yakası Esnaf Sanatkarları ve İşadamları Derneği ESSİAD Başkanı Necmettin Sarı ve yönetimi de Başkan İsmet Yıldırım’ı ziyaret ederek ‘Hayırlı Olsun’ dedi. ESSİAD Başkanı Necmettin Sarı ve yönetim kurulu üyeleri Ümraniye’nin yeni belediye başkanı İsmet Yıldırım’ı ziyaret ederek ‘Hayırlı Olsun’ dileklerini iletti ve yeni dönemde başarılar diledi. Bölgenin sanayici ve işadamlarından oluşan ESSİAD yöneticilerinin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti diye getiren Başkan İsmet Yıldırım, Ümraniye’nin yeni dönemde elbirliği ile kalkınacağını ve daha da güzelleşeceğini ifade etti. İşadamlarının talep ve beklentilerine her zaman açık olacaklarını vurgulayan Başkan Yıldırım, birliktelik mesajı verdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner15