banner22

Filistin Davası Onurumuzdur

ABD ve İsrail bir kez daha el ele verip topraklarımızı ele geçirdiği gibi kana bulamaktan ihmal kalmıyor.

Filistin Davası Onurumuzdur

İslam aleminin kutsal topraklarına göz diken siyonistler, Kudüs’ü tamaman kontrol altına almak için sinsice planlar geliştiriyor.

Filistin Devletini tamamen yok etmek isteyen Yahudi lobisi planlarını bir bir gerçekleştirirken, adı sanı belli olmayan sözde Birleşmiş Milletlerden ses seda çıkmıyor. Dünyanın gözü önünde Filistin yok edilmek isteniyor. Öte yandan Doğu Türkistin’ı unutmamak gerekiyor. Dünyanın çeşitli yerlerinde ve ülkelerinde Doğu Türkistan’da müslümanlara yapılan zulüm görmezden geliniyor. Dünyanın günümüze yansıyan fravunları Müslüman ülkelerini ve halkını sömürüyor, zulum ediyor, hatta Arap ülkelerinin kutsal topraklardan elde ettigi kaynaklar dahi sömürülüyor. Gidin görün, dünyanın en büyük petrol zengini olarak bilinen arap ülkelerini ve vatandaşlarını... Ne durumda.

Görün arapların halini...

2. Dünya savaşından bu yana Dünyanın hiçbir yerinde devletlerin sınırları değişmemiştir.

2. Dünya savaşından sonra tek sınırı değişen ülke Filistin olmuş ve ardından İsrail kurulmuştur. Adım adım her geçen günde sınırları genişletilmiştir.  Şimdi ise yeni bir plan daha ortaya atıldı, anlaşma adı altında, Siyonist odaklar masa başında  ve Amarika öncülügünde yeni bir toprak gasp edilme planı hazırlandı.

Müslümanları ve islam alemini bir birine düşüren bu ihanete sinsi panlara dur demek için elimizi taşın altına koymalıyız.

Filistinliler kendileri, kendi toprakları için direnmiyorlar sadece. İslam ümmetinin namusunu, şerefini, değerlerini savunuyorlar.
Ve bunu ateşli silahlarla yapmıyorlar.
Çıplak elleriyle yapıyorlar.
Filistinli kardeşlerimizin direnişi aynı zamanda Diyarbakır'ı, Erzurum'u, Trabzon'u, Ankara'yı, İzmir'i, İstanbul'u korumak içindir. Biz biliyoruz ki Filistin'de Müslüman kanı dökenlerle bu ülkede iç savaş çıkarmak isteyenler, bu ülkeyi işgale kalkanlar aynı unsurlar.
15 Temmuz'un failleriyle, bugün Filistinli Müslümanları katledenler aynı yerden emir alıyor.

ABD'nin ve İsrail'in istediği İslam ülkelerinde Suudi Arabistan veliaht prensi Selman gibi tiplerin iktidarda olmasıdır. Ki yeri geldiğinde "Filistinliler ABD'nin tekliflerini kabul etmeli ya da çenelerini kapatıp şikâyet etmeyi bırakmalı" deyiversinler!
Oysa Tayyip Erdoğan ne yapıyor?
Zalimlerin gözünün içine bakıp "herkes yalnız bıraksa da biz Filistin'i, Gazze'yi yalnız bırakmayacak, kendi kaderine terk etmeyeceğiz" diye haykırıyor.

 

Filistin davası onurumuzdur

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER