banner22

Gazi Ebubekir Cenan Adaylığını Açıkladı 

Türkiye Harp Malulü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İstanbul Şube 18. Olağan Genel Kurula Aday Olduğunu Açıkladı.

Gazi Ebubekir Cenan Adaylığını Açıkladı 

Gazetemize açıklamalarda bulunan Cenan; “Türkiye Harp Malulü Gaziler- Şehit Dul ve Yetimleri Derneği İstanbul İli, Avrupa Yakası Şubesi Başkanlığına adayım. İçinizden biri olarak şeffaf ve her zaman denetlenebilir bir yönetim anlayışıyla, bu mukaddes davada her alanda el ele, yürek yüreğe, mücadele etmeye sizden aldığımız güçle geleceğimizi inşa etmeye geliyoruz. Unutmayın ki bugün yönetime getireceğiniz bizler çocuklarımızın geleceğinin teminatı, yarınların umudu olacağız. Her türlü zorluğun ve engelin aşılmasında birer nefer gibi çalışacak yorulmadan ve bıkmadan mücadele edeceğiz” dedi. 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Suleyman. Kenan
Suleyman. Kenan - 6 ay Önce

Cıktığin. Yolda. Allah. Yardim in. Olsun

Mehmet Korkmaz
Mehmet Korkmaz - 6 ay Önce

Hayırlı olsun Kardeşim iyi işler başaracağından eminiz sana güvenimiz tam umuyoruz ki yaptıkların yapacaklarının teminatı olacaktır şehit ailelerimiz ve gazilerimiz seninle gurur duyacaklar

Gazi Cevat Yılmaz
Gazi Cevat Yılmaz - 6 ay Önce

Allah katında Çıktığınız Nurlanmış ve Onurlanmış bu yolda yürürken Allah yar ve yardımcınız olsun inşAllah her daim yanınızdayım can kardeşlerim ????????????????
Not. Azgın nefislerine yenik düşen ve kör olmuşların söylem ve eylemlerini dikkate almayın "durmak yok yola devam inşAllah"

Ercan dede
Ercan dede - 6 ay Önce

Güzel yürekli güzel insanların güzel yereklerini dokunmak için çıkılan bu kutlu görevde tüm ekibimizle birlikte siz güzel insanların dualarına talibiz hep birlikte biz büyük bir aileyiz ve hep birlikte başaracağız ????????????????

Gazi Hüseyin Demir
Gazi Hüseyin Demir - 6 ay Önce

Çıktığın bu yolculukta her zaman seninleyiz yolun açık olsun güzel şeyler başaracağından eminiz. Her zaman bizlere örnek bir abi oldun.

Cevdet balta
Cevdet balta - 6 ay Önce

Gönlü ğüzel kardeşim Allah yar ve yardımcınız olsun dürüst ğüvenilir samimî çalışkan cesaretli duruşumuz takdiri hak edi yor yolun açık olsun

Kenan GÜVERCİN
Kenan GÜVERCİN - 6 ay Önce

Çıktığın bu yolculukta her zaman seninleyiz yolun açık olsun güzel şeyler başaracağından eminiz. Her zaman örnek biri oldun. Başarılar kardeşim

(0)

Ahmet Şahin
Ahmet Şahin - 6 ay Önce

Görev aşkı olan Bi arkadaşım inanıyorum basarılar

SIRADAKİ HABER