Hilmi Aktoprak Gönüllerde Taht Kurdu

Metropol Gazetesi eski Genel Yayın Yönetmeni Hilmi Aktoprak Cumhur İttifakının adayı olarak çalışmalarını yürüttüğü Erzurum’un Uzundere ilçesinde gönüllerde taht kurdu.

Hilmi Aktoprak Gönüllerde Taht Kurdu

Öğrencilik yıllarından bugüne değin kutlu davaya hizmet etme düsturundan hiç vazgeçmeyen, partisinin çizgisinden hiç çıkmayan ve daima halka ve hakka hizmet duruşunu benimsemiş olan Hilmi Aktoprak, Cumhur İttifakın kapsamında çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Bir dönem gazetemizin genel yayın yönetmenliğini de yapmış olan Aktoprak, Ümraniye’mizde basın-yayın faaliyetleriyle dikkatleri üzerine çekmişti. Belediye Başkan Adayı Hilmi Aktoprak'ın partisi çatısı altında Uzundere'nin gelişmesi ve büyümesi kapsamında azimle ilerliyor. Aktoprak, “Cumhur İttifakı, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Devlet Bahçeli öncülüğünde sağlam temellere kurulmuştur. Bu ittifakta, karşılıklı saygı, vatan sevdası ve gönül birlikteliği vardır. Bu nedenle vatandaşlarımızın ülkemizin her yerinde Cumhur İttifakına sahip çıkmaları gerekmektedir.” Dedi.

Hilmi Aktoprak, Balıklı Köyü İlkokulu'nda eğitim aldıktan sonra Florya Tevfik Ercan Anadolu Lisesi'ni bitirdi ve Marmara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi'ni tamamladı. Hilmi Aktoprak, 31 Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimlerde MHP'den Erzurum Uzundere Belediye Başkan Adayı oldu.

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2019, 23:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER