İBB Zabıta Daire Başkanlığına Ahde Vefa Ziyareti

Zabıta Destek Hizmetleri Müdür Yardımcısı İsmet Gülen, Ahde Vefa Platformu ve Yönetimini İBB Zabıta Daire Başkanlığı Avrupa yakası genel merkezinde ağırladı.

İBB Zabıta Daire Başkanlığına Ahde Vefa Ziyareti

Henüz geçtiğimiz aylarda kurulmasına rağmen adını önde olan STK’lar arasına yazdıran Ahde Vefa Platformu, anlamlı ziyaretler dizisi ile adından çok söz ettiriyor.

Analiz Uzmanı Taner Akkuş imzalı platformun başkanlığında, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Meclis üyesi Nuran Kırlak oturuyor. Ziyarette, İBB Meclis Üyesi ve Ahde Vefa Platformu Başkanı Nuran Kırlak, yönetimi yanısıra Analiz uzmanı Taner Akkuş ve gazeteci Mahmut Boydak ile Emin Beyaz’da bulundu.  Başkan Nuran Kırlak, “bu ziyaretler toplumumuzun dinamik taşları ve manevi değerleri olan kıymetleri hatırlamak ve hatırlatmak amaçlıdır. Çünkü Allah bizlere sılah-i rahim ziyaretlerini emretmekte dedi. Bu vesile ile platformumuzu onurlandırarak bizleri misafir eden, değerli müdürümüz sayın İsmet Gülen bey’e çok teşekkür ediyorum” dedi. Müdür yardımcısı İsmet Gülen, “unutulmaya terkedilmiş değerlerimizi ahde vefa ile hatırlama farkındalığını sağlamaları çok anlamlı bir hizmet. Bu vesileyle projenin mimarı Analiz Uzmanı Kıymetli kardeşim Taner Akkuş’a, Meclis Üyemiz Nuran Kırlak başkan ve yönetimine şahsım ve kurumum adına çok teşekkür ederim” diyerek sözlerini noktaladı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Nesibe Güloğlu
Nesibe Güloğlu - 9 ay Önce

Ahde Vefa Ailesi ile çok kıymetli insanlarla bir araya gelip tecrübe ediniyoruz kıymetli Ahde Vefa ailesinin bir üyesi olmak grur verici

SIRADAKİ HABER