İnkılapspor Kulübü Olağanüstü Genel Kurulu Gerçekleşti

2018 yılında kurulan TFF 1. Amatör Ligi ekiplerinden, İnkılâp Spor Kulübü mevcut başkanı Fatih Aysel olağanüstü genel kurulda yeniden başkanlığa seçildi.

İnkılapspor Kulübü Olağanüstü Genel Kurulu Gerçekleşti

İnkılapspor kulüp binasında olağanüstü kongre düzenledi.

İki adayın olduğu kongrede Divan Başkanlığı'nı Gürsel Ezber yaparken, başkan adayları Fatih Aysel ve Abdullah Aydın seçim için yarıştılar. 69 üyenin katıldığı seçimde, oyların 37 'sini alan Fatih Aysel,  kongre sonunda tekrardan İnkılap Spor Kulübü Başkanı seçilerek güven tazeledi.

“HERKESİN BİRBİRİNE SARILDIĞI BİR İNKILAPSPOR İÇİN MÜCADELE EDECEĞİZ"

İnkılapspor Kulübü'nün olağanüstü seçimli genel kurulunda başkanlığa seçilen Fatih Aysel, teşekkür konuşması yaptığı açıklamasında, İnkılap spor’un yeni bir döneme açıldığını ifade ederek; “İnkılapspor bugün yeni bir döneme, yeni bir ufka açılmıştır. Bugün bir değişimin başlangıcı olmuştur. Katılımcı, paylaşımcı, dürüst, çalışkan ve hedefi İnkılapspor’u her an yukarı taşımak olan bir süreç geçireceğiz” diye konuştu.

Zor günlerin yanında güzel günler de geçireceklerini aktaran Fatih Aysel, “Önümüz aydınlık, geleceğimiz parlak. Tüm yönetici arkadaşlarımla size söz veriyoruz. Hiç merak etmeyin. Zor günlerimiz olacak ama zor günlerin yanında güzel günlerimiz de olacak. Bu vazifeyi tekrardan teslim alıyor ve yarın sabahtan itibaren İnkılapspor adına daha güzel şeyler yapmak için söz veriyoruz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2020, 12:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
Murat Karagül
Murat Karagül - 1 yıl Önce

2018 yılında Fatih AYSEL liderliğinde kurulmuş olan inkılâp spor hedefleriyle olağan üstü kongreye gitmiştir.. kongreye gitmekteki amaç inkılâp sporu rant kapısı olarak görmeye başlayan gerek eski yönetim kurulu üyeleri gerekse kongre üyelerinden arındırmaktı.. ve nitekim de öyle oldu.. inkılâp spor bir ticarethane değil hiç bir zaman da olmayacak. Ilk hedefimiz uyuşturucunun kol gezdiği mahallemizde gençlerimize sahip çıkarak onları spora yönlendirerek bu tarz kötü alışkanlıklarından uzak tutmak.. spor ahlâktır.. saygıdır..sevgidir.. inkılâp spor bu mantıkla yürüdüğü yoldan hiç bir zaman şaşmayacak ve yetişen gençlerin, ileride kazanılan başarılarda hepsinin birer inkılâp mahallesi kahramanı adayı olmasını sağlayacaktır..

Yahya TÜFEKÇİBAŞI
Yahya TÜFEKÇİBAŞI - 1 yıl Önce

Kulübümüzün kurucu başkanı ve yeni yönetimine başarılar diliyorum. Allahım utandırmasın.

SIRADAKİ HABER