İsmail Erdem Yerel Basın ile Buluştu

Sancaktepe Belediye Başkanı ve AK Parti Ataşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Erdem basın mensuplarını ağırlayarak Ataşehir'de yürüttüğü seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi.

İsmail Erdem Yerel Basın ile Buluştu

İsmail Erdem, insan, hizmet odaklı belediyecilikle tanıştırmak için yola çıktıklarını,  var güçleriyle çalıştıklarını, çalışacaklarını, partinin genel merkezinin ve genel başkanının “teveccühüyle” aday gösterildiğini ve Sancaktepe’deki deneyimlerinden yararlanarak daha güçlü olarak seçim çalışmalarını yürüttüklerini ifade etti.

Erdem, “34 yıllık hayatımız burada geçti.  Siyasi hayatımız da hep dolu dolu geçti.  1977 yılında Milli Selamet Partisi Kadıköy İçerenköy Mahallesi’nde seçim sandığında görev aldım.  1980 yılında siyasi partilerin kapatılmasından sonra kurulan Selamet Partisi’nde politikaya devam ettim.  98’in sonunda Saadet Partisi’nin kapatılması ve Refah Partisi’nin kurulmasıyla bu partide çalışmalarımızı sürdürdük. 2001 yılına kadar Fazilet Partisi’nin ilçe başkanlığını yaptım. Ak Parti’nin kuruluşunda bulundum. 2009 seçimlerinde Ataşehir Belediye Başkan adayı adayı iken son anda genel başkanımızın takdiriyle Sancaktepe’de görevlendirildim ve Sancaktepe belediye başkanlığını %40 oyla kazandım;  2014 yılındaki seçimde oy oranını %50’ye çıkarttım.  Sancaktepe’de onuncu yılımı tamamlarken yine orada aday gösterileceğimi beklerken bu kez Ataşehir’de aday gösterildim.  Biz görev adamıyız: Kars’a da Hakkari’ye de gönderseler gideriz.  Sancaktepe’de on yıl içerisinde çok hayırlı hizmetler yaptık; şimdi bu hizmetleri,  bu anlayışı Ataşehir’de uygulamak,  Ataşehir’de başarılı  hizmetler,  hayırlı hizmetler yapmak kararı ile yola çıktım.” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 19 Mart 2019, 15:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER