Mimar Kadir Güder’den İmamoğlu’na Açık Mektup

Göreve geldiği günden itibaren yatırımların durduğu İstanbul’da en dikkat çekici proje Ümraniye Meydan projesi olarak göze çarpıyor

Mimar Kadir Güder’den İmamoğlu’na Açık Mektup

Mimar Kadir Güder’den İmamoğlu’na Açık Mektup

Bu kapsamda gazetemiz aracılığı ile İmamoğlu’na seslenen tecrübeli Mimar Kadir Güder; “Sayın Başkan 800.000 nüfuslu Ümraniye’nin merkezinde her gün önünden 150.000 yayanın geçtiği 15 Temmuz şehitler meydanı zemin altı otopark inşaatı her an patlamaya hazır bomba gibi durmaktadır. Burası madde bağımlıların mekânı olmuş analarımız, kızlarımız buradan işlerine gidip gelirken korku yaşamaktalar. Her şey çok güzel olacak sloganınızda İstanbul’un en büyük sorunu ulaşım ve otopark sorunu olduğunu söylemiştiniz. Lütfen sizden Ümraniye adına rica ediyorum, bu atıl vaziyette duran otopark inşaatını gelip yerinde inlemenizi ve bir çözüm üretmenizi diliyorum. Verdiğiniz sözlerin arkasında duracağınızı ve bundan dolayı İstanbul’un her ilçesine tatil yapmadan hizmet edeceğinizi biliyoruz” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mahmut Dinç
Mahmut Dinç - 1 yıl Önce

CHP belediyeciligi budur bizim nesil yaşadı çok iyi bilir ALLAH bunların şerrinden bu vatanı, devlet-i, milleti korusun daha neler göreceğiz düşünmek dahi istemiyorum.

Şemsettin Çolak
Şemsettin Çolak - 1 yıl Önce

Adım gibi biliyodum durduracağını. Bazı chp li dostlara söylemiştim.

SIRADAKİ HABER