Orçun Şekercioğlu’ndan Kamuoyuna Anlamlı Çağrı

Ak Parti Ümraniye Belediye Meclis Üyesi ve 15 Temmuz Gazisi Orçun Şekercioğlu, İstanbul Büyükşehir seçimleriyle ilgili kamuoyuna önemli açıklamalarda bulundu.

Orçun Şekercioğlu’ndan Kamuoyuna Anlamlı Çağrı

Halkımızın 23 Haziran’da yapılacak İstanbul Büyükşehir Belediyesi seçimlerinde bilinçli bir şekilde oy kullanacağına yürekten inanıyorum değerlendirmesinde bulunan Şekercioğlu, yenilenecek olan İstanbul seçimleriyle ilgili gazetemize önemli açıklamalarda yaptı.  

Şekercioğlu, “İstanbul’un beş yılını heba edilmemelidir. Dünyanın başkenti konumunda olan ve Fatih Sultan Mehmet’in bizlere emanet etmiş olduğu İstanbul’un daha güzel yarınlara, yeniliklere ve yatırımlara ihtiyacı var.”

Ak Parti Adayı Binali Yıldırım İstanbul için Büyük bir şans

Şekercioğlu, “Binali Yıldırım, gerek bakanlığı döneminde, gerek Başbakanlığı döneminde ülkemizde yapmış olduğu devasa hizmetleriyle alanında iz bırakmış tecrübeli bir isim. Binali Yıldırım varken daha üç ay öncesine kadar kimsenin ismini bile duymadığı, hizmet anlamında bir dikili ağacı bulunmayan ve tüm terör odaklarının desteğini alan Chp adayına İstanbul teslim edilmemelidir. İnanıyorum ki 23 Haziran seçimlerinde İstanbul halkı bu gerçekleri görecek ve İstanbul’un geleceğini heba etmeyecektir. Öte yandan ülkemizin ortak değeri Atatürk’ün partisini bu hale getirenlerden aziz milletimiz hesap soracaktır” şeklinde konuştu

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2019, 13:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER