Siyaset ve İş Dünyasını Buluşturan Düğün

Ümraniye Bakkallar Odası Başkanı Resul Taşçı’nın oğlu Mesut Taşçı ile Şeyma Ekşi Çavuşbaşı Kasrı’nda gerçekleşen muhteşem düğün töreniyle dünya evine girdi.

Siyaset ve İş Dünyasını Buluşturan Düğün

Siyaset ve iş dünyası'nın bir araya geldiği düğünde çiftin nikahını Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım kıydı. 

Milletvekili Akif Hamzaçebi'nin de katıldığı düğün törenine İSTESOB Başkanı Faik Yılmaz, Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, ESSİAD Başkanı Necmettin Sarı, Ümraniye Marangozlar Odası Başkanı Suat Yazıcı, Ümraniye Şoförler Odası Başkanı Nezih Mert, Dudullu Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Nilgün Kaplan, İşadamları Mehmet Yeşilyurt, Hüseyin Sipahi, Birol Kalyoncu, STK temsilcileri, meclis üyeleri, mahalle muhtarları çok sayıda davetli katıldı.

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım; “Evliliğin üç sırrı sevgi, saygı ve sabırdır. Birbirinizi hep seveceksiniz. Sevginiz bugünkünden daha çok artarak devam edecek inşallah" dileklerinde bulundu.

Düğünün ev sahibi Ümraniye Bakkallar Odası Başkanı Resul Taşçı, esnafların korunması ve kollanmasını her zaman dile getirdiğini belirterek çağrısını yeniledi. Taşçı; "düğün törenimize katılan siyaset erkanımıza, sivil toplum kuruluşu temsilcilerimize, meclis üyelerimize, muhtarlarımıza, en önemlisi esnaf kardeşlerime teşekkürlerimi iletiyorum. Bizleri bu mutlu günümüzde yalnız bırakmayarak mutlu ettiniz. Konuşmamın başında dediğim gibi zaman zaman bu çağrımı yineliyorum. Esnaflarımıza sahip çıkalım. Alışverişlerimizi mutlaka mahalle bakkallarımızdan yapalım diyorum" diyerek konuşmasını tamamladı. 

Metropol Gazetesi olarak genç çiftlerimizi tebrik ediyor ömür boyu mutluluklar dileriz.

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2019, 18:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER