banner22

Türkiye’nin ilk online "uzaktan motivasyon" konferansı verildi

Tüm dünyayı etkisi altına alan Corona Virüsün ülkemizdeki vaka sayısının artmasını önlemek adına vatandaşlarımızın evde kalmalarına destek amaçlı Türkiye’de ilk defa, huzurevlerinde kalan yaşlılara yönelik uzaktan online moral konferansı gerçekleşti.

Türkiye’nin ilk online "uzaktan motivasyon" konferansı verildi

Programın Moderatörlüğünü Türkiye’nin önde gelen bazı önemli ailelerine siyasi danışmanlık veren Analiz Uzmanı Taner Akkuş ile TBMM Meclis TV - TRT 3 Haber Spikeri Handan Musaoğlu’nun yaptığı, ünlü komedyen Mülayim Çimen ve Türk Halk Müziği Sanatçısı Aynur Güneş’in katılımı ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Aydın İl Müdürü Seyfi Bozçelik öncülüğünde huzurevlerinde kalan yaşlılara yönelik moral ve motivasyon konferansı verildi.

Ünlü sanatçı İbrahim Tatlıses’in de telefonla katılarak destek verdiği bu anlamlı program, bakanlık birimlerine seminer ve konferanslar veren Analiz Uzmanı Taner Akkuş ve haber spikeri Handan Musaoğlu sunumuyla devam ederken, sanatçı Aynur Güneş türküleriyle duygulandırdı. Ünlü komedyen Mülayim Çimen ise mizansen tiplemeleri ile neşeli dakikalar yaşattı.

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2020, 11:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER