Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, İlçedeki Okul Müdürleriyle Bir Araya Geldi

AK Parti tüzüğü gereği 3 dönemi tamamlamasının ardından 31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde tekrar aday olmayan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can; Ümraniye İlçe Millî Eğitim Müdürlüğü tarafından kendisine düzenlenen veda yemeği programında ilçedeki okul müdürleriyle bir araya geldi.

Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, İlçedeki Okul Müdürleriyle Bir Araya Geldi

Ümraniye Belediye Başkan Hasan Can ilçedeki okul müdürleriyle bir araya geldiği programa; AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım, Ümraniye İlçe Millî Eğitim Müdürü Süleyman Gökçimen, Ümraniye Belediye Başkan Yardımcıları, AK Parti Ümraniye İlçe Başkan Yardımcıları, Ümraniye İlçe Millî Eğitim Şube Müdürleri ve ilçede görev yapan okul müdürleri katıldı.
 

Programın açılış konuşmasını Ümraniye İlçe Millî Eğitim Müdürü Süleyman Gökçimen yaparak; ilçedeki tüm okullara desteklerinden ve Ümraniye’ye özellikle eğitim alanında yapmış olduğu katkılardan dolayı Başkan Hasan Can’a teşekkür etti. AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım kısa bir selamlama konuşması yaparak eğitimin ve öğrenimin öneminden bahsetti ve 15 yıldır ilçedeki hizmetlerinden dolayı Başkan Başkan Hasan Can’a teşekkür etti.
 

,Kendisine düzenlen program için teşekkür ederek konuşmalarına başlayan Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, “Değerli arkadaşlar bu sofra muhabbet sofrasıdır. Çok şükür 25 yıl boyunca uyum içerisinde birlikte çalıştık. Göreve geldiğimiz ilk günden itibaren sadece Milli Eğitim kurumlarına değil, Ümraniyemize hizmet eden bütün kurumlara şu mantıkla baktık; kanunların el verdiği ölçüde görevimiz olsun olmasın bütün kurumlara destek vermeyi ilke edindik ve tüm bu çalışmaların sonucunda kazanan ise Ümraniye oldu” dedi. 15 yıl boyunca Ümraniye’ye 450 civarında kalıcı eser kazandırdıklarını söyleyerek konuşmasını sürdüren Başkan Hasan Can, “15 yıl boyunca sadece Ümraniye’de değil, tüm Türkiye’de yapılan hizmetleri görüyorsunuz. Cumhuriyet tarihi boyunca emsali görülmemiş hizmet çıtasına sahip olduk. Rabbim daha iyilerini yapmayı nasip etsin. 15 yıl evvel nasıl pırıl pırıl başladıysak 15 sene boyunca da devletin hiçbir kurumuna beş kuruş borcu olmamış bir şekilde görevimizi tamamlayacağız” dedi. Başkan Hasan Can son olarak 31 Mart yerel seçimlerin önemine değinerek Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım’a başarılar diledi.
Daha sonra program ilçedeki okul müdürlerinin Başkan Hasan Can’a hediye takdiminde bulunmasıyla sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner17

banner15