banner32

Ümraniye Belediyesi 25 Yılını Doldurmuş Esnaflara Berat Takdimleri Devam Ediyor

Ümraniye Belediyesi, ilçede 25. hizmet yılını tamamlamış esnafa Berat takdim töreni düzenlemeye devam ediyor. Bu kez de Kadosan Oto Sanayi Sitesi esnafına “Hizmet Beratı” verildi.

Ümraniye Belediyesi 25 Yılını Doldurmuş Esnaflara Berat Takdimleri Devam Ediyor

Esnafla sık sık bir araya gelerek onların talep ve sorunlarını dinleyen Başkan İsmet Yıldırım, bu kez Ümraniye Belediyesi tarafından düzenlenen program vesilesiyle onlarla bir araya geldi. İlçe genelinde 25 yıl ve üzeri faaliyet gösteren esnaf ve sanatkârlara, “Hizmet Beratı” veriliyor. Bu kez de Kadosan Oto Sanayi Sitesi esnafına berat takdim töreni düzenlendi.

 Berat törenine Ümraniye  Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, KADOSAN Başkanı Erdal Boyacı, AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Dudulluspor Başkanı Ali Yazlı, Ak Parti İlçe Başkanı Av. Mahmut Eminmollaoğlu, İMES Başkanı Kemal Akar, MODOKO Başkanı Koray Çalışkan ve çok sayıda esnafın katıldığı davette yirmi beş yılını dolduran esnaflara hizmet beratları gerçekleşen törenle takdim edildi. d

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım; “Esnafımızın her zaman yanındayız” diyerek programdaki konuşmasına başlayan Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, 2021 yılının “Ahilik Yılı” olarak ilan edildiğini hatırlatarak esnaf kültürünün önemine vurgu yaptı. Başkan Yıldırım, “Hizmette 25. yılını dolduran esnafımıza plaket vererek onları mutlu etmek istiyoruz. Çünkü esnafımız için yaptığımız her güzel iş bizi de çok mutlu ediyor.  Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da esnafımızın yanında olmaya devam edeceğiz”dileyerek konuşmasını bitirdi.

Güncelleme Tarihi: 17 Mart 2021, 15:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER