banner22

Ümraniye Kent Konseyi 2019 Genel Kurulu Gerçekleştirildi

Yoğun bir katılımla gerçekleşen genel kurulda Kent Konseyi Başkanlığına Ümraniye'nin tanınmış simalarından iş adamı Sayit Mert seçildi.

Ümraniye Kent Konseyi 2019 Genel Kurulu Gerçekleştirildi

Tek liste halinde gerçekleşen genel  kurulda üyelerinin oylarını tamamını alarak seçilen Mert, yaptığı konuşmada, başta Ümraniye  Belediye Başkanı İsmet Yıldırım olmak üzere,  uzun yıllar Kent Konseyi Başkanlığını yürüten  Eski Başkan Hüseyin Erdoğdu ve yöneticilerine teşekkür etti.

Genel Kurulda Kent Konseyinin önem ve anlamını  içeren bir konuşma yapan Belediye Başkanı  İsmet Yıldırım; "sevgi ve samimiyetle bugün yenilenen Ümraniye Kent Konseyinin ilçemizin yararına çok güzel hizmetler yapacağına inanıyorum. Bu güne kadar uzun zamandır  ilçemizde Kent Konseyi Başkanlığını yapan ve başarılı bir şekilde yürüten ve bugünde  yeniden  yönetimde görev alan onursal Başkanımız  Hüseyin Erdoğdu Başkanımıza katkılarından  dolayı teşekkür ederim" dedi.

Başkanlığı döneminde Kent Konseyinde yaptığı  hizmetleri anlatan Eski Başkan Hüseyin Erdoğdu;  "10 yılı geçgin birlikte görev yapımış oldugum tüm arkadaşlarıma ve gönüldaşlarıma katkılarından dolayı teşekkür ederim. Bugün  burada yeni genel kurulumuzu gerçekleştiriyoruz. Bir nöbet değişimi yapıyoruz. Bugün bu bayrağı bizden devralan arkadaşlarımızın ve dostlarımızın  yasalar çerçevesinde bu hizmeti en güzel şekilde  yerine getirip, çok daha güzel hizmetler yapacaklarına cani gönülden inanıyor ve başarılar  diliyorum. Yeni Kent Konseyi hayırlı ve uğurlu olsun" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 01 Ocak 2020, 20:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER