banner22

Üsküdar Rizeliler Derneğinde Bayrak Değişimi

Bölgenin başarılı sivil toplum kuruluşlarından Üsküdar Rizeliler derneğinde bayrak değişimi gerçekleşti.

Üsküdar Rizeliler Derneğinde Bayrak Değişimi

AK Parti Eski İlçe Başkanı ve Üsküdar Rizeliler Derneğinin kurucu başkanı Halit Hızır Başkanlık görevini derneğin yönetim kurulu üyesi İş adamı Hasan Tek’e devretti.

Son derece samimi bir ortamda gerçekleşen devir teslim töreninde kısa bir konuşma yapan kurucu başkan Halit Hızır; “kendi isteğim ile kuruluşundan bugüne kadar yürütmüş olduğum dernek başkanlığını, birlikte çalışmaktan onur duyduğum değerli dostum Hasan Tek’e devrediyorum. Devretmiş olduğum bu bayrak yarışını, Hasan Bey yönetim kurulu üyelerimizle birlikte en güzel şekilde temsil edeceğine canı gönülden inanıyor ve tüm yönetici arkadaşlarıma başarılar diliyorum”

Hasan Tek, “Birlik ve Beraberlik Mesajları Verdi”

Eski başkan Halit Hızır’a derneğe yaptığı katkı ve hizmetlerden dolayı teşekkür eden Hasan Tek, yaptığı konuşmada önemli mesajlar verdi.

Kamuoyunun yakından tanıdığı bir isim olan Hasan Tek, konuşmasında birlik ve beraberlik mesajları verirken, Üsküdar Rizeliler olarak birinci önceliklerinin gelenek ve göreneklerin yanında genel kültürümüzü yaşatmak için, içtenlikle çalışmalarının sürdüreceklerinin altını çizdi.

Dernek Başkanı Tek; “Dernek olarak sorumluluğumuzun bilinci içerisinde çalışmalarımızı sürdürerek, hemşehrilerimizi en güzel şekilde temsil edeceğimize inanıyorum. Dernek işlerinin gönül işi olduğunu hatırlatmak isterim. Dernek yönetimi içerisinde görev alan arkadaşlarımızla birlikte bölgemizde faaliyet gösteren tüm sivil toplum kuruluşlar ile sürekli istişare ederek hemşehrilerimize ve toplumumuza ışık tutarak sorunları en aza indirmek istiyoruz. Öte yandan her alanda dostluğu pekiştirmek için çaba göstereceğiz. Sosyal kültürel faaliyetlere öncelik vererek, birlik, beraberlik ve kardeşliğimize önem vereceğiz. Bundan sonraki süreçte birbirinden değerli yönetin kurulu üyelerimizle çok daha yararlı hizmetler yapacağımıza inanıyorum.” Dedi.  

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER