banner22

5. Üsküdar Kitap Fuarı Başlıyor

5. Üsküdar Kitap Fuarı, birbirinden değerli yazarların söyleşi ve imza etkinliklerine ev sahipliği yapıyor.

5. Üsküdar Kitap Fuarı Başlıyor

Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İbrahim Kalın ile eski Kültür ve Turizm Bakanı Nabi Avcı’nın katılımıyla gerçekleşecek, İstanbul’un en büyük kitap fuarlarından biri olan Üsküdar Kitap Fuar’ı başlıyor.

Üsküdar Kitap Fuarı, beşinci kez kapılarını İstanbullu kitapseverlere açıyor. İlki 2015 yılında Üsküdar Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen kitap fuarı, İstanbulluların ilgisiyle, her yıl daha da büyüyerek, İstanbul’un vazgeçilmezi haline geldi. Ziyaretçi ve katılımcı sayısı her yıl artan ve artık geleneksel hale gelen Üsküdar Kitap Fuarı, bu yıl 9  Şubat 2019 tarihinde başlayacak ve 17 Şubat Pazar akşamına kadar, 9 gün süreyle, kitapseverler tarafından ziyaret edilebilecek.

Fuarın Onur Konuğu, Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İbrahim Kalın, Eski Kültür ve Turizm Bakanı Prof. Dr Nabi Avcı ile Onur Yazarı Beşir Ayvazoğlu’nun katılımıyla 9 Şubat Cumartesi günü açılışı yapılacak fuar, tüm İstanbulluları kültür ve edebiyat dolu bir yolculuğa çıkaracak.

130 yayınevi, 250’den fazla yazarın katılımıyla adeta bir edebiyat şölenine dönüşecek olan fuar süresince;  Mete Yarar, Pelin Çift, Serdar Tuncer, Yusuf Kaplan gibi isimlerle söyleşi ve imza etkinlikleri düzenlenecek.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2019, 12:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER