Beklenen O’ Kitap (Üç Saniye) Çıktı!!

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Aydın İl Müdürü Seyfi Bozçelik, “Üç Saniye” isimli kitaba imza attı. İçselleşme anlamında tamamen Sosyoloji ile Psikoloji destekli ve Roman türüne entegrelenmiş eser, yılların birikimi ve özenle çalışılması ile ortaya çıktı.

Beklenen O’ Kitap (Üç Saniye) Çıktı!!

OSMANLI HANEDANI’NIN YAYINEVİ İŞ BİRLİĞİ

Bozçelik’in ‘Üç Saniye’ adını taşıyan romanı yayımlandı. Osmanlı Hanedanlığının mensupları OSMANOĞLU Ailesinin de Yayınevi olarak bilinen Motto Yayınları tarafından basılan kitap, 272 sayfadan oluşuyor. 

YAŞANMIŞLIKLAR İLE DENKLEMLER

Bozçelik, yaptığı açıklamada, “Roman türünde kaleme aldığım bir kitap. Yaklaşık 4 yıldır üzerinde çalışıyordum. Son bir yıllık dönemde çalışmalarımı daha da yoğunlaştırdım. Kitabın teması insanın yaptıklarıyla yüzleşmesi. Yaptığımız her şeyin ölüm anında karşımıza çıkacağını, yaptıklarımızın doğruluğunun ve yanlışlığının sorgulanmasını temel alan bir kitap. Eserimde hayattaki yaşanmışlıklar da anlatılıyor” dedi. 

ENGELLİLERİN SORUNLARINA DA DEĞİNDİ 

Kaleme aldığı eserle engelli bireylerin toplumsal hayatta karşı karşıya kaldığı sorunlara karşı bir bakış açısı da getirmeye çalıştığını vurgulayan Bozçelik, “Toplum olarak, maalesef, engellerin gündelik hayatta karşılaştığı ancak göz ardı edilen sorunlar var. Bu konuda da bir farkındalık oluşturmaya çalıştım. Engelli bireylerin hayata tutunması konusunda bir bakış açısı geliştirmek istedim” diye konuştu. Kültür Bakanlığının yazarların ilk kitaplarından beğenilenlere ödül verdiğini, kendi kitabının da bu ödüle layık görüldüğünü aktaran Bozçelik, kitabın Çarşamba gününden itibaren yayınevlerinde bulunabileceğini sözlerine ekledi.

İLHAM VERDİ

Profesyonel Proje Koordinatörü ve yönetici olan Ebru Baydak Bozçelik, Eşi Bozçelik’in bu muhteşem eserine tüm hayat birikimi ile ilham vererek başarının arkasındaki Kadın oldu.

Güncelleme Tarihi: 01 Temmuz 2019, 10:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER