Muhammed Gül'ün Merakla Beklenen Kitabı Çıktı

Kamuoyunda 'Muhammed hoca' diye bilinen araştırmacı yazar Muhammed Serkan GÜL'ün  günlerdir beklenen kitabı, "Sabret-Şükret-Seyret" ismiyle tüm satış raflarında ki yerini aldı.

Muhammed Gül'ün Merakla Beklenen Kitabı Çıktı

Biyoloji, sosyoloji, metafizik ve toplumsal anlaşılır bir dil ile, her yaşta ve her düşüncede olan tüm insanların bilgi ve ilim edinebileceği yediveren yayınevi bünyesinde ki dini bir eser olan "Sabret-Şükret-Seyret", sosyal medya ve internette en çok satılanlar listesinin başında ünvanını aldı.


Muhammed GÜL kimdir?

1984 yılında Kahramanmaraş Elbistan İlçesinde dünyaya gelmiştir. Küçük yaşlarda olmasına rağmen iş hayatında başarılı sevilen ve aranan bir insan olmayı başarmış,18'li yaşlara yaklaştığında bu sektörde ki başarısını o zamanki yıllarda büyük bir firmada müdür olmaya kadar ilerletmiştir. Daha sonraları bir arkadaşının etkisiyle, önüne İslama giden uzun ve kesintisiz bir kapı açılmıştır İlk günlerinde hemen makamı ve rahat bir hayatı terk ederek dini konuda eksiklerini tamamlamak için ilim talebesi olmaya karar vermiştir. Mahmud Efendi hazretlerinin hoca talebelerinden olan Ali Haydar Hocaefendi'de Kuran'ı Kerim Emlise Bina Maksut Avamil Izhar kitaplarını okumuştur. 2005 senelerinde Çengelköy, Ümraniye, Kadıköy ve Büyük Ada'da haftalık sohbetlere Başlamıştır. Allah'da bu niyetini kabul etmiş olmalıki bu yolda da başarılı olup,bir çok İş adamlarına, şarkıcılara, sanat ve spor dünyasında ki bir çok ünlüye Ehl-i Sünnet çizgisinde bu yoldaki güzellikleri anlatıp, bu yolları sevdirmiş ve bu yolda dostluklarını kazanmıştır.

Önemli bir hayran kitlesi olan Muhammed Gül sosyal medya'dada etkili olup Twitter'da 150 bin İnstağram'da 35 bin takipçisi olup Facebook'tada yazdığı yazılar 6 günde  erişimi 3 milyonu bulmuş ve yeni takipçiler ile çığ gibi artmaktadır. Muhammed Gül, iş hayatınıda hiç bırakmamış ordada çok iyi kariyer sağlamıştır, İstanbul'da mütahid'lik İşletmecilik ve tekstil piyasasında'da  isminden söz ettiren Muhammed Gül, mütevazi bir hayat sürdürken evli ve üç çocuk babasıdır.

Güncelleme Tarihi: 06 Ağustos 2019, 11:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner18