banner22

Ümraniye’nin Esnafı Kuaför Serhan Tural Dünya Dördüncüsü Oldu

Ümraniye’nin esnaf kuaförü Serhan Tural, CMC CAT MONDİALE (Dünya Kuaförler Konfederasyonu) Türkiye Kuaförler Milli Takımı olarak İtalya’da katıldığı Pestum’da World Hair yarışmasında ülkemizi 60 üye ülkenin bulunduğu organizasyonda gururla temsil etti.

Ümraniye’nin Esnafı Kuaför Serhan Tural Dünya Dördüncüsü Oldu

Kuaför Tural, “İtalya nın Napoli kentinde düzenlenen World Hair (Dünya saç ve güzellik kongresi) ‘nde 60 üye ülkenin bulunduğu CMC CAT MONDİALE (Dünya Kuaförler Konfederasyonu) düzenlediği organizasyonda Türkiye Kuaförler Milli takımını temsilen sahneye Serhan Tural, Sedef Erenler ve Hasan Yılmaz olarak çıktık.

Renkli görüntülere ve kıyasıya çekişmelere sahne olan yarışmayı Türkiye kuaförler milli takımı olarak 4. Lükle noktaladık. 29 Ekim cumhuriyet Bayramı'nı İtalya da sahnede dalgalandırarak kutladık. Derece alarak ve ülkemize kupa getirerek sevenlerimizi ve meslektaşlarımızı gururlandırdık. Emeği geçen CMC Dünya Kuaförler Konfederasyonu Türkiye Başkanı Sayın Mustafa Ceylan’a, sahne ve kıyafet Kareografi, müzik danışmanımız olan sayın Türkan Ceylan’a  ve Milli Takım Saç Direktörümüz Ferdi Deren’e teşekkür ederim.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER