AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım “Oy Hedefimiz Yüzde 70”

AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım, bölgede görev yapan gazetecilerle bir araya geldi.

AK Parti Ümraniye Belediye Başkan Adayı İsmet Yıldırım “Oy Hedefimiz Yüzde 70”

Programa Yıldırım'ın yanı sıra AK Parti Milletvekili Ravza Kavakçı Kan, AK Parti Ümraniye İlçe Başkanı Mahmut Eminmollaoğlu,  meclis üyesi adayları ve teşkilat mensupları katıldı.  

Düzenlenen kahvaltı dolayısıyla gelen gazetecilere teşekkür eden İsmet Yıldırım, "Ümraniyemizde yerel gazeteci arkadaşlarımızla bir araya gelmekten son derece memnunum. Biliyorsunuzki KİPTAŞ 20 sene boyunca görev yaptım ve şimdi de Ümraniye'de hizmet için adaylığımız var. İnşallah AK Parti belediyeciliğinde daha iyi hizmetleri Ümraniye'ye yapmak için gayretimiz olacak. 31 Mart hepimize hayırlı olsun" 

"Ümraniye'de Oy Hedefimiz Yüzde 70"

Yaklaşan 31 Mart yerel seçimlerine ilişkin açıklamalarda bulunan Yıldırım, "AK Parti belediyeciliğinde daha iyi hizmetleri Ümraniye'ye yapmak için gayretimiz olacak. Ümraniye’yi herkesin mutlu olduğu bir şehir haline getirme arzusu içerisindeyiz.  Yüzde 70 oy hedefimiz var.  Bu hedefe ulaşmaları durumunda Ümraniye’yi daha ileriye götüreceğiz. Bizim Ümraniye’de yüzde 70 oy hedefine ulaşmamız demek, elimizi çok çok güçlendirmemiz, büyükşehirde Binali beyin oylarına bir iki puan ilave etmek demektir. Böyle bir tabloyu arkamıza aldığımızda Ümraniye’yi uçururuz” şeklinde konuştu. Yıldırım daha sonra ulaşımdan, yeşil alanlara, spor köyünden millet kıraathanelerine kadar uygulamaya hazır projelerini basın mensuplarıyla paylaştı. 

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2019, 17:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER