Ak Parti İstanbul Yenikapı mitingine bugün kaç kişi katıldı? Başkan Erdoğan o sayıyı açıkladı!

31 Mart Yerel Seçimleri öncesi İstanbul Yenikapı'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve Cumhur İttifakı İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Binali Yıldırım'ın katılımıyla Cumhur İttifakı'nın mitingi gerçekleşiyor.

Ak Parti İstanbul Yenikapı mitingine bugün kaç kişi katıldı? Başkan Erdoğan o sayıyı açıkladı!

Yenikapı'da alana 16 metre yüksekliğinde 145 metrekarelik dev bir platform kuruldu. Ak Parti İstanbul Yenikapı mitingine kaç kişi katıldı sorusu da büyük merak konusu oldu. Peki, İstanbul Yenikapı Cumhur İttifakı mitingine kaç kişi katıldı? İşte ayrıntılar…

AK PARTİ YENİKAPI MİTİNGİNE KAÇ KİŞİ KATILDI?
Yenikapı'da 14:00'da başlayan mitinge katılmak isteyen vatandaşlar öğle saatlerine doğru alanı doldurmaya başlamıştı. Büyük kalabalığın görüldüğü miting alanına kaç kişinin katıldığı da merak konusu oldu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bu rakamı açıkladı. Başkan Erdoğan, AK Parti İBB Başkan adayı Binali Yıldırım ve MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin ardından kürsüye davet edildi ve milyonlarla buluştu. Yenikapı meydanını hıncahınç dolduran vatandaşlar Başkan Erdoğan'ın gelişi ile birlikte büyük coşku yaşadı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Yenikapı mitingine, 1 milyon 600 bin kişinin geldiğini açıkladı.

15:00 AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Cumhur İttifakı'nın ortak düzenlediği Yenikapı miting alanına geldi.

14:48 Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Cumhur İttifakı'nın Büyük İstanbul Mitingi için Yenikapı'ya geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile helikopterle Yenikapı Etkinlik Alanı'na geldi. Burada partililer tarafından karşılanan Erdoğan, eşi Emine Erdoğan'la sahneye çıkarak vatandaşları selamladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner18