Av. İsa Mesih Şahin, “AK Parti’nin muhatabı doğrudan Millet Olmalı”

Tecrübeli siyaset adamı, önceki dönem AK Parti Kadıköy İlçe Başkanı Av. İsa Mesih Şahin, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri ile ilgili sosyal medya hesabından AK Parti seçim çalışmalarını yürüten yetkililere önemli çağrıda bulundu. Şahin, ayrıştırıcı eylemler yerine pozitif söylemler içine girilmesi gerektiğini vurguladı ve ‘muhatap rakip değil, doğrudan millet olmalı’ dedi.

Av. İsa Mesih Şahin, “AK Parti’nin muhatabı doğrudan Millet Olmalı”

Şahin, ayrıca “Kampanyamız rakibe saldırmak üzerine değil, vizyonumuzu anlatmak üzerine kurulu olmalı” diye konuştu.

“Şehrin Geleceğini Konuşmalıyız”

İsa Mesih Şahin’in açıklaması “İstanbul konusunda artık YSK polemiğinden çıkarak “projeleri ve şehrin geleceğini konuşmalıyız.”

Bütün İstanbul’u kucaklayacak “pozitif söylemler” içeren bir kampanya sunmalıyız. Rakibi konuşmadan, sadece seçmeni muhatap alarak “İstanbul Vizyonumuzu” ortaya koymalıyız. İstanbul seçimini yerel gündemde tutmalıyız. Beka sorunu konuşulacaksa; “İstanbul’un bekasını” konuşmalı, Şehrin hayati sorunları için gerçekçi çözümler sunmalıyız. İstanbul’un hangi noktasında ne sorun varsa bunlara dair çözüm söylemlerimizle seçmenin karşısına çıkmalıyız. Medya ve trollerin saldırgan ve ayrıştırıcı üslubundan zarar gördüğümüzün farkına varmalıyız ve bunun önüne geçmeliyiz. Rakibe vurmayalım. Muhatabımız rakip değil, doğrudan millet olmalı.

Kampanyamız “rakibe saldırmak üzerine değil, vizyonumuzu anlatmak üzerine kurulu olmalı” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2019, 11:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER