Bekir Bozdağ Esenyurt’ta Önemli Mesajlar Verdi

Yozgat Milletvekili ve Anayasa Komisyonu Başkanı Bekir Bozdağ, Esenyurt’ta Yozgatlı hemşehrileriyle bir araya geldi.

Bekir Bozdağ Esenyurt’ta Önemli Mesajlar Verdi

Hemşehrilerine önemli mesajlar veren Bozdağ, Yozgat’da ve ükemizde hayata geçen projeleri bir bir anlattı.

Programa, Anayasa Komisyonu Başkanı ve Milletvekili Bekir Bozdağ’ın yanı sıra Esenyurt Belediye Başkanı Ali Murat Alatepe, AK Parti Esenyurt İlçe Başkanı Yasir Çelik, İstanbul Avrupa ve Anadolu Yozgat Dernekler Federasyonu Genel Başkanı Mustafa Fakı, Yozgat Platformu Başkanı Kazım Ekinci, İl Dernekler Fedarasyonu Başkanı Ali Haydar Tuncer, Metropol Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mahmut Boydak ve çok sayıda Yozgatlı vatandaş katıldı.

Bekir Bozdağ, Ülkemize Yapılan Yatırımlar Görmezden Gelinemez

Türkiye’nin heryerinde toplu konut projeleri, üniversiteler ve tüm illerimize doğalgaz getirerek kalkındırdıklarını ifaden Bozdağ; “Hangi hizmeti ele alırsanız alın 81 ili kucaklayan, hizmet götüren bir anlayışa sahibiz. Ülkemiz düne göre bugün daha iyi. Tabi bizler bu projeleri hayata geçirirken, Türkiye’nin yolunu ve önünü kesmek isteyenler hiç bitmedi. Emin olun ki bu yolu güvenle yürümek isteyenlerde hiç bitmeyecek ve inanıyorum ki galip gelecek. Geziyle uğraştılar, ülkemizin önünü kesmek istediler olmadı. FETÖ’yle kesmek istediler olmadı. Hendek terörüyle onlara destek veren güçler Türkiye’yi bir iç çatışmaya sürüklemek istediler yine olmadı. Arkasından 15 Temmuz hain darbe girimişi. Ekonomiyle darbe vurmak istediler o da olmadı.” Dedi.

Esenyurt halkına kanal istanbul’un müjdesini veren Bozdağ; “Kanal istanbul tamamlandığında Esenyurt’a ayrı bir değer katacak. Öte yandan 3. Havalimanıyla Türkiye ayrı bir sayfayı açtı. Şimdi de savunma sanayinde Türkiye çok iyi bir yerdedir. Terörle mücadele ederke siyasi mücadelenin yanında burada kullanılan silahların yeri çok önemlidir. Tamamen yerli silahlarımızla terörle mücadelemizi sürdürüyoruz.” Şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 28 Kasım 2018, 11:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER