banner14

Bölgenin Sevilen İsmi Mehmet Genç Ataşehir'den Aday Adaylığını Açıkladı

Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcılığı görevini yıllardır başarı ile sürdüren Mehmet Genç AK Parti Ataşehir'den aday adaylığını heyecanla karşılandı.

Bölgenin Sevilen İsmi Mehmet Genç Ataşehir'den Aday Adaylığını Açıkladı

Uzun süredir belediyecilik tecrübesini sürdüren, bölgenin sevilen ismi Mehmet Genç dün itibari ile AK Parti Ataşehir İlçe binasına gelerek aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Aynı zamanda AK Parti Ataşehir’in kurucuları arasında bulunan Genç’in aday adaylığı bölge halkı tarafından memnuniyetle karşılandı.

Sivas Merkez Çallı Köyü nüfusuna kayıtlı olan Mehmet GENÇ, 1971 yılında Sivas’ta doğdu. 1991 yılında Sivas İmam-Hatip Lisesi’ni bitirdi. 1995 yılında Marmara Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi’nde Lisans eğitimini tamamladıktan sonra, 1997 yılında aynı üniversitenin Türkiyat Araştırmaları Enstitüsü Yeniçağ Tarihi Bölümü’nde Yüksek Lisansını bitirdi.

2003 yılında Yeditepe Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü’nde MBA ve İnsan Kaynakları Yönetimi’nde Yüksek Lisans yaptı.

Türkiye Güreş Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi, Sancaktepe Belediyesi Spor Kulübü Başkanı ve Sancaktepe Belediye Başkan Yardımcılığı görevinde bulunan Mehmet Genç aynı zamanda başkanı olduğu Sancaktepe Belediye Spor Kulübü ile bir çok başarıya imza atmaya devam ediyor. Sivil Toplum Kuruluşları’nda da aktif olan Mehmet Genç, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem’in başkanlığını yaptığı Sivas Platformu’nun Yönetim Kurulu Üyesi görevini yürütüyor. Evli ve 3 çocuk babası olan Genç, Arapça ve iyi derecede İngilizce bilmektedir.

Güncelleme Tarihi: 17 Kasım 2018, 17:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER