CHP Üsküdar Belediye Meclis Üyesi Adayı Osman Türkmen Gazetemize Seçim Sürecini Değerlendirdi

31 Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel seçimlere az bir süre kala, Üsküdar'da CHP ve İYİ Parti meclis üye adayları çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Millet ittifakı kapsamında listede CHP ve İYİ Parti'nin toplamda 33 adayı bulunuyor. 

CHP Üsküdar Belediye Meclis Üyesi Adayı Osman Türkmen Gazetemize Seçim Sürecini Değerlendirdi

31 Mart 2019'da yapılacak yerel seçimlere yönelik çalışmalar hızla sürüyor. Bu ilçelerin en hareketlisi ise Üsküdar oldu. CHP Üsküdar Meclis üyesi listesinde önemli bir isim olan Osman Türkmen Gazetemiz Metropol’e seçim sürecini değerlendi.

Türkmen, “Yıllardır Üsküdar’da Farklı Alanlarda Hizmet Ettim”

Cumhuriyet Halk Partisi Meclis Üyesi Adayı Osman Türkmen, “Elimden gelen hizmetin en iyisini Üsküdar’da yapmak ve bunun yanında soran ve sorgulayan bir meclis üyesi olacağım. Partimizin yerel seçimlerde istediği başarıyı elde edip, hak ettiğimiz Belediye’yi hak ettiği yere götürmek, büyütmek, planlı projeli ve profesyonel bir şekilde geliştirmek için gece gündüz çalışarak CHP’yi Üsküdar’da iktidara taşıyacağız”

İş yaşamında farklı sektörel alanlarda faaliyet gösterdiğini ifade eden Türkmen, “Uzun yıllardır Üsküdar’da yaşıyorum. Üsküdar değer verilerek yönetilmesi gerekiyor. Bizler ortak yönetimden yana tavrımız ve duruşumuzla sosyal belediyecilik anlayışını tekrar Üsküdar’a getirip, halkımızla birlikte Üsküdar’ı yönetmeye talibiz. Ülkemizin zor bir süreçten geçtiği bu günlerde partimizin ve ülkemizin geleceği için hepimizin elini taşın altına koyması gerekir. Beraberliğin ve birleşmenin, bütünleşmenin lafta değil meydanlarda, sokaklarda olması gerektiği zamanlardır bu günler. Halkımızın desteğini yanımızda hissetmekten büyük bir onur duyuyorum. Her oyun partimiz için çok önemli olduğu bu seçimlerde genç bir kardeşiniz olarak kadınlarımızla gençlerimizle bir bütün olarak başarı için çalışacağız. Sizlerin katkılarıyla ve vereceğiniz destekle birleştirici ve bütünleştirici bir güç olarak partimizin iktidara getireceğimize yürekten inanıyorum.”ifadelerini kullandı.

Üsküdar’da, “Sıkılmadık el, girilmedik gönül bırakmıyoruz”

Osman Türkmen, "Belediye başkan adayımızla birlikte Meclis üyesi adayı olarak sıkılmadık el, girilmedik gönül bırakmıyoruz. Önemli olan Üsküdar’ın sorunlarını bilmek. Biz, ekip olarak Üsküdar’ın sorunlarını biliyoruz. Burada önemli olan, doğru belediyecilik anlayışı ile bu sorunları ortadan kaldırmaktır. Bizlerde de bunu yapacak irade ve vizyon var."

Türkmen, “Vatandaşlarla tek tek ilgilenen, sorunlarını ve taleplerini not alarak belediye meclis üyesi adaylık sürecini yürütüyoruz. Biz gönül adamıyız, hizmet adamıyız. Üsküdar’da deyim yerindeyse şaha kaldıracak tüm projeler belediye başkanı adayımız Ahmet Kılıç’da mevcut. Potansiyeli olan bir kentte yaşıyoruz ve bu kentin dinamiklerini en uygun şekilde hayata geçireceğiz. Bu kadar genç nüfusa sahip olan kentimizde artık gençlerin söz sahibi olma zamanı geldi. Bizler diyoruz ki genç arkadaşlarımızın artık siyasete ilgi göstermeleri lazım.” Şeklinde konuştu.

CHP, İYİ Parti Üsküdar Belediye Meclis Üye Listesi  & 2019 Yerel Seçimleri

Nuray Kılıç, Tuğrul Arık, Doğan Tekel Nurkal Dedetaş, Osman Türkmen, Köksal Durmuş, Celal Danış, Muharrem Arslan, Nasrettin Özkaya, Ahmet Başbaydar, Aziz Yağmur, Onur Çukurlu, Ayça Betil Kını Mete, Selahattin Kamişoğlu, Abdül Kadir Ekşi, Hüseyin Kazain Muazzez Gözütpki İbrahim Giritoğlu, Tahsin Epli, Nihat Doğan, Seza Topaloğlu, Faruk Yege, Zelal Yalçın Küçük, İrfan Çebi, Emre Gülener, Ramazan Kırca, Erdal Gören, Seylap Güngördü, Hasan Basri Savaş, Haluk Büyükbalcı, Uğur Ural, Bilge Köksal, Nurali Akkaya , Hüseyin Akyaz, Yılmaz Katırcı, Zekeriya Ulaş Berberoğlu, Tahsin Yeşişgöz, Asiye Altınbaş, Erdoğan Yılmaz, İnanç Alicik

Kontenjan

Çetin Karadağ, Mehmet Taşdelen, Kökden Yücel Rahim Baydar, Yılmaz Görlü

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2019, 19:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER