MHP ile İyi Parti arasında tehlikeli gerginlik büyüyor

MHP Genel Başkanı Bahçeli ile İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'in karşılıklı açıklamaları sonrası bir grup MHP'li Akşener'in evinin önüne gitti

MHP ile İyi Parti arasında tehlikeli gerginlik büyüyor

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in karşılıklı açıklamaları sonrası bir grup MHP'li Akşener'in evinin önüne gitti Bahçeli, bugün yaptığı açıklamada, isim vermeden İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e tepki gösterdi. Meral Akşener ise Bahçeli’ye çok sert yanıt verdi.

Bahçeli açıklamasında, Akşener'e, "Takmadığı maske, yapmadığı makyaj yoktu. FETÖ’nün dümen suyundaydı. Kalkmış MHP’ye eylem ve fikir ortaklarıyla saldırıyor, hakaretler sıralıyor; hadi oradan…Bu hanımefendiye son ihtarım, bölmek ve yok etmek istediğin MHP’ye karşı sinir ve sınırları ihlal eden vandal tutumuna devam edersen sonuçlarına katlanmak zorunda kalırsın. Demedi deme, büyük lafı dinle!" dedi.

Buna karşılık Akşener ise "Türklüğü ayaklar altına alıp, megri megri ile gözyaşı dökenlere paspas olurken hangi 'büyüğünüzün' sözünü dinlediniz Sayın @dbdevletbahceli?" tepkisini gösterdi.

Karışılıklı atışmanın ardından bir grup MHP’li, “Çakallar nerede bozkurtlar burada” sloganlarıyla Meral Akşener’in evinin önünde toplandı. Akşener ise MHP’lilerin karşısına çıkarak “Erkekseniz gelin vurun, hadi gelin vurun yuh be” diyerek sert tepki gösterdi.

Akşener bu görüntüleri Twitter'dan, "Başka anaların çocukları üzerinden yiğitlik olmaz. Yüreğin yetiyorsa kendin gel, bekleriz” diyerek paylaştı.

Kaynak: MHP ile İyi Parti arasında tehlikeli gerginlik

Güncelleme Tarihi: 06 Ekim 2018, 14:42
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER