banner31

ÜMRANİYE'DE “BAŞKANLA 5 ÇAYI” BULUŞMALARI SÜRÜYOR

Başkan İsmet Yıldırım, "Başkanla 5 Çayı" buluşması kapsamında Topağacı mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Program vatandaşların ilgisiyle karşılandı.

ÜMRANİYE'DE “BAŞKANLA 5 ÇAYI” BULUŞMALARI SÜRÜYOR

Başkanla 5 Çayı” buluşmaları bu kez de Topağacı Mahallesi’nde yer alan Kazım Karabekir Parkı’nda gerçekleşti.

Alanı dolduran vatandaşların geri dönüşüm, temizlik, istihdam, imar, sokak hayvanları, park ve okul gibi talep ve önerilerini dinleyen Başkan Yıldırım, ilgili birimlere yönlendirmede bulunarak, gereğinin yapılması talimatını verdi.  Belediye yöneticileri de Yıldırım’ın talimatları doğrultusunda vatandaşlarla görüşerek hızlı bir şekilde talep ve önerilerle alakalı gerekli çalışmaları başlattı.

Başkan Yıldırım, programda Ümraniye Belediyesi olarak ilçe genelinde ve Topağacı Mahallesi’nde yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi verdi. “Başkanla 5 Çayı” programlarının faydalı ve önemli olduğunun altını çizen Yıldırım, katılımlarından dolayı mahalle sakinlerine teşekkür etti.

Çay ve simit eşliğinde yapılan “Başkanla 5 Çayı” buluşmasında çocuklar da unutulmadı. Parka kurulan stantlarda çocuklara ikramlar yapılarak, daha keyifli vakit geçirmeleri için etkinlikler düzenlendi. Programda ayrıca Başkan Yıldırım, çocuklara dondurma ikramında bulundu.

Güncelleme Tarihi: 27 Temmuz 2022, 17:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER