Yücel Yalçınkaya, Tecrübe ve Kazanımlarımı Çekmeköy’e Aktaracağım

Geçtiğimiz günlerde Çekmeköy Belediye Başkanlığı için aday adayı olan Yücel Yalçınkaya, “Çekmeköy’e tecrübe ve kazanımlarımı aktarmak istiyorum” dedi.

Yücel Yalçınkaya, Tecrübe ve Kazanımlarımı Çekmeköy’e Aktaracağım

Çekmeköy'de başarı çalışmalara imza atan ve bölge halkının yakından tanıdığı bir isim olan Yücel Yalçınkaya, AK Parti'den Çekmeköy Belediye Başkanlığı için aday adaylığı konusunda gazetemize açıklamalarda bulundu.

Yalçınkaya, "AK Parti’nin belediyecilik tecrübelerini sahibim. Yerel yönetimlerin teknik ve idari akışında yeterli bilgiye ve birikime sahip olduğumu düşünüyorum. Bu tecrübe ve kazanımların sayesinde Çekmeköy AK Parti Belediyesi Başkan aday adayı olarak Çekmeköy halkının karşısına çıkıyorum" dedi.

Yalçınkaya; "AK Parti neferleri olarak biz de 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde güçlü bir şekilde çıkacağımıza inanıyorum. Emin olun gerçekleşecek yerel seçimlerde kazanan Çekmeköyümüz ve AK Parti olacak. Bugüne kadar AK Parti Belediyeciliğinde büyük hizmetleri olan belediye başkanımız ve yöneticilerimize teşekkür ediyorum. Şunu belirtmeliyim ki 14 yıllık yerel yönetim tecrübelerine sahibim. 3 dönem belediye meclis üyeliği yaptım. Yerel yönetimlerin teknik ve idari akışında yeterli bilgiye ve birikime sahip olduğumu düşünüyorum. Bu tecrübe ve kazanımların sayesinde Çekmeköy AK Parti Belediyesi Başkan aday adayı olarak huzurlarınıza geldim" şeklinde konuştu.

Yalçınkaya; “Yaşanabilir Bir Çekmeköy İçin”

Yalçınkaya sözlerine şöyle devam etti; "Yaşanılabilir bir Çekmeköy, insanların gönüllerinin alındığı bir Çekmeköy huzurun ve mutluluğun hissedilebildiği bir Çekmeköy, gençlerine istihdam sağlayabilen bir Çekmeköy, kendi kaynakları ile yönetilebilen bir Çekmeköy. Bunun için sosyal belediyeciliği ülkemizde gerçekleştiren ve belediyecilik adına tarih yazan sayın cumhurbaşkanımızın ifade ettiği üzer; önce çevre diyorum. Sonra yeşile saygı diyorum. en önemlisi sosyal belediyecilik diyorum. Biz biliyoruz ki hangi işleri yaparsanız yapın gönüllerde değilseniz yaptığınız işlerin hiç bir önemi yoktur. İşte bu nedenle Çekmeköy'de gönül seferberliği başlatacağız." Şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 18 Kasım 2018, 19:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner18