banner22

İnkılapspor Futbol Kulübü Altyapı Faaliyetlerine Başladı

Yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet ile alt yapı çalışması için bilgilendirme toplantısının ardından, organizasyon şeması oluşturularak çalışmalara başlandı.

İnkılapspor Futbol Kulübü Altyapı Faaliyetlerine Başladı

İnkılapspor, altyapısında yeni yetenekler ortaya çıkartmak için koordinetörler nezdinde, deneyimli antrenör Burak Dönmez ve Aliye Bilgin  ile anlaşma imzaladı.

İmza töreninde konuşan İnkilapspor Kulübü Başkanı Fatih Aysel, futbol altyapısı çalışmaları doğrultusunda kulübümüzün yakından tanıdığı Burak Dönmez ve Aliye Bilgin ile uzun soluklu bir anlaşmaya imza attıklarını ifade ederek, “Kulübümüz İnkılapspor ve yönetimdeki arkadaşlarımızın destekleri doğrultusunda örnek olacak bir alt yapı organizasyonu başlattık. Bunun mutluluğunu yaşıyoruz. Diğer branşlarda da Türkiye’ye örnek olacak altyapı çalışmalarımız olacak” diye konuştu.

Antrenör Burak Dönmez ise yeni oluşumun İnkılapspor temennisinde bulunarak, “Niyetimiz Fatih Aysel başkanımızın ve yönetimin verdiği destekle futbol altyapısına yeni bir bakış açısı getirme ve çok güçlü bir altyapı kurmak. Uzun soluklu bir sözleşme yaptık. Dolayısıyla birkaç yıl sonra futbol takımımız  büyük bir ses getirecek” dedi.

Konuşmaların ardından İnkılapspor ile Burak Dönmez ve Aliye Bilgin arasında anlaşmaya imza atıldı.

bonus veren siteler

Güncelleme Tarihi: 31 Ağustos 2021, 16:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER