banner32

Mobilya’nın Başkenti MODOKO’da Genel Kurul Gerçekleşti

Türkiye’nin en önemli mobilyacılar sitesi arasında yer alan MODOKO, yeni yönetimini gerçekleştirdiği genel kurulla kamuoyuna sundu.

Mobilya’nın Başkenti MODOKO’da Genel Kurul Gerçekleşti

Yapılan seçimlerde MODOKO Mobilyacılar Sitesi Başkanı Koray Çalışkan güven tazeledi.

KORAY ÇALIŞKAN; “YENİLİKÇİ BİR YÖNETİM ANLAYIŞI İLE HAREKET EDİYORUZ”

“Mobilyanın başkenti” olarak bilinen MODOKO’nun genel kurulunda, konuşmasını gerçekleştiren Yönetim Kurulu Başkanı Koray Çalışkan; “yenilikçi bir yönetim anlayışı ile hareket ediyoruz. Bu aşamada MODOKO’nun tanıtımına büyük önem veriyoruz. Kuruluşumuzu daha iyi tanıtmak ve gündem oluşturmak için tanıtımlara devam ediyoruz.”

MODOKO’YU İKİ AYDA 1 MİLYON ZİYARETÇİ İLE BULUŞTURDUK

Tamamen kendi ekibimizle MODOKO’yu iki ayda 1 milyon ziyaretçi ile buluşturduklarını dile getiren Çalışkan; “Belediyemiz ile yaptığımız görüşmeler neticesinde mağazalarımızın sadece yüzde 20’sinin ruhsata uygun olduğunu gördük ve birlikte yaptığımız çalışmalar neticesinde mağazaların yüzde 95’inin ve yönetim binamızın ruhsat almasını sağladık. Ruhsatla birlikte yenileşme çalışmaları MODOKO’nun görüntüsüne zarar veriyordu. Bu sürecin de hızlanmasını sağlayarak MODOKO içerisindeki dağınıklık ve kötü görüntüye son verdik. Belediye Başkanımız Sayın İsmet Yıldırım ve ekibine teşekkür ediyorum.

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2021, 12:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER