Cansuyum Derneği Ahde Vefa Platformunu Ziyaret Etti

Kurulduğu günden beri gündemden düşmeyen Ahde Vefa Platformu yeni merkezinde misafirlerini kabul ediyor.

Cansuyum Derneği Ahde Vefa Platformunu Ziyaret Etti

Türkiye’nin bekası ve refahı için geçmişte bedel ödemiş ülkenin önde gelen ailelerine moral ziyaretleri yapan Ahde Vefa Platformu Avcılar ilçesindeki yeni Merkezinde Cansuyum derneğini ağırladı.

Ziyarette Cansuyum Başkanı Remziye Can, Ahde Vefa gerçekten toplumumuzun en temel eksikliği ve ihtiyaç duyulan boşluğu idi. Bu alanı dolduran ve bu anlamlı hizmeti layıkıyla yerine getiren platform Başkanı Nuran Kırlak hanımı çok tebrik ediyorum. Cansuyum derneğimizinde kurucuları arasında olan Kırlak, özelliklede Avcılar ilçemizde gönüllere taht kurarak toplumun temel meselelerine öncü olduğuna kanaatimiz tamdır. Bundan sonraki programlarında da inşallah birlikte olacağız dedi.

Platform Başkanı Nuran Kırlak, ziyareti ile bize şeref veren ve içinde bulunmaktan da onur duyduğum Cansuyum Derneği, başkan Remziye hanım ve çok değerli yöneticilerine çok teşekkür ediyorum. Birimiz topluma Cansuyum oluyoruz diğerimiz de Ahde Vefa ile moral sağlıyoruz. Dolayısıyla birlikte bu güzelim Ülkemizde yaşanılabilir bir hayat ve gönüllere dokunmaklada güzellikler inşaa ediyoruz. Bu vesileyle yine Cansuyum Derneğine ve yöneticilerine Şükran’larımı sunuyorum dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Haziran 2019, 13:30
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER