Üsküdar Rizeliler Derneği’nin kan bağışı kampanyası

Sosyal sorumluluk faaliyetleriyle adından sıkça söz ettiren Üsküdar Rizeliler Derneği, öncülüğünde “Haydi hemşerim kan bağışına”, “Damarlarındaki kan, kurtaracak 3 can” sloganları ile kan bağışı kampanyası gerçekleştirdi.

Üsküdar Rizeliler Derneği’nin kan bağışı kampanyası

Ridef Rize Dernekler Federasyonu ve Üsküdar Rizeliler Derneğinin düzenlediği  kan bağış kampanyasının açılışını Üsküdar Belediye Başkanımız Hilmi Türkmen, Üsküdar Müftüsü Ali Çakmak, Hudut Sahil Sağlık Genel Müdürü Osman Kan, Ridef Genel Başkanı Recep Albayrak, Üsküdar Rizeliler Derneği Başkanı Hasan Tek, yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Kan bağışına, Üsküdarlı Rizelilerin yanı sıra İstanbul’un değişik ilçelerinde ikamet eden vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Shmet ŞANLIER
Shmet ŞANLIER - 2 yıl Önce

Kısa bir süre önce kurulan Üsküdar RİZE liler derneği stk hayatına hızlı ve emin adımlarla başarılarından söz ettirerek yerini aldı.

Güçlü bir yönetimle sosyal sorumluluk projelerinde yer alan sayın başkan Hasan TEK'in deyimiyle almaya ve öncü olmaya devam eden ÜSKÜDAR RİZE liler derneğine çalışmalarında üstün başarılar dilerim.

SIRADAKİ HABER