banner31

Ali Raşid Akkuş’a Ümraniye Belediyesinden ödül verildi

Ümraniye Belediyesi tarafından her hafta çocuklar için yayınlanan Muhteşem Cuma programında bu hafta, online deneme sınavına giren öğrenciler için ödül töreni düzenlendi. Gençosman Okulu 4/E sınıf öğrencisi Ali Raşid Akkuş okulunun birincisi İlçede de ikincilik ödülüne layık görüldü.

Ali Raşid Akkuş’a Ümraniye Belediyesinden ödül verildi

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım’ın da katıldığı program sırasında, deneme sınavlarında başarı gösteren öğrencilere bisiklet ve tabletin yanında çeşitli hediyeler verildi.Söz konusu program belediyenin tüm sosyal medya hesaplarından canlı verildi.

Gençosman Okulu 4/E sınıf öğrencisi Ali Raşid Akkuş okulunun birincisi İlçede de ikincilik ödülünü Ümraniye İlçe Müftüsü Muharrem Gül’ün elinden aldı.

Ümraniye Belediyesi tarafından her hafta çocuklar için yayınlanan Muhteşem Cuma programında bu hafta, online deneme sınavına giren öğrenciler için ödül töreni düzenlendi. Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım’ın da katıldığı program sırasında, deneme sınavlarında başarı gösteren öğrencilere bisiklet ve tabletin yanında çeşitli hediyeler verildi.

Gençosman Okul Müdürü Ömer Ersoy da öğrencisi Ali Raşid Akkuş’u bu özel ve anlamlı gününde yalnız bırakmadı.

Çocuklar için ekranlara gelen Muhteşem Cuma programında bu hafta farklı bir ödül heyecanı vardı. Ümraniye Belediyesi tarafından ilkokul ve ortaokul çocukları için düzenlenen online deneme sınavında başarı gösteren öğrenciler için Muhteşem Cuma programında ödül töreni düzenlendi. Programa Ümraniye Belediye İsmet Yıldırım, Ümraniye Kaymakamı Suat Dervişoğlu, Ümraniye Müftüsü Muharrem Gül ile çok sayıda davetli katıldı. Çocukların eğlenceli dakikalar geçirdiği Muhteşem Cuma’da, canlı yayında çocuklara hediyelerini veren Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, sınavda başarı gösteren öğrencileri kutladı. Başarılı öğrencilere bisiklet, tablet ve kitap hediye edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER