05:35 GÜNDEM

Küçükkaptan önceki gün sosyal medya hesaplarından Bakanlığın logosunu paylaşmış, ardından Kule A.Ş. Genel Müdürü olarak atandığı açıklanmıştı.

05:25 GÜNDEM

Dr. Maliki Ejder Batur İstanbul Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği İl Müdürü olarak atandı. Dr. Maliki Ejder Batur, devir teslim töreniyle göreve başladı.

05:20 Çekmeköy

Çekmeköy Müftüsü Vehbi Akşit, ani bir kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Akşit’in vefatı, ilçede büyük üzüntü yarattı. Müftü Vehbi Akşit, bugün Taşdelen Hacı Yusuf Cebir Camii’nde düzenlenen cenaze töreni ile son yolculuğuna uğurlandı.

2 gün önce Çekmeköy

Toplumun yapısına büyük zararlar veren bağımlılıklara karşın düzenlediği çeşitli eğitim ve programlar ile vatandaşların bilinçlenmesine katkı sağlayan Çekmeköy Belediyesi, “Bağımlılıkla Mücadele Semineri” Hamidiye Kültür Merkezi’nde düzenledi.

3 gün önce Ümraniye

Ümraniye Kent Konseyi yönetim kurulu üyeleri, Ümraniye Kaymakamı Abdülaziz Aydın'ı makamında ziyaret etti.

5 gün önce GÜNDEM

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'ndeki 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anma Programı’nda konuştu. Erdoğan konuşmasında, "15 Temmuz ruhu asla karalanamaz" dedi.

5 gün önce GÜNDEM

Türkiye'nin 27’nci ve son başbakanı Binali Yıldırım, 15 Temmuz 2016 darbe girişimi hakkında 'O gece, halkın ve Hakk'ın gücü tankın gücünü yenmiştir. Bu millet büyük bir destan yazdı. Bana göre bu destan ikinci Çanakkale destanıdır' dedi.

5 gün önce GÜNDEM

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’ anma programı ülkenin dört bir yanında olduğu gibi Çekmeköy’de de düzenlenen bir dizi etkinlik ile gerçekleştirildi.

5 gün önce GÜNDEM

Ümraniye Belediyesi, 15 Temmuz’un yıl dönümünde demokrasinin korunması adına verilen mücadelenin, sadece geçmişte değil, gelecekte de sürdürülmesi için özel bir program düzenledi. Duygusal anların yaşandığı programda şehit ve gaziler minnetle anıldı.

5 gün önce GÜNDEM

Yöneticilerin tam kadro katıldığı toplantıya Belediye Başkanı İsmet Yıldırım da eşlik etti.