Modoko'da Hediye Yağmuru Günleri Başladı

50. yaşını kutlayan Türkiye’nin en büyük mobilya sitesi MODOKO, 50. yıla özel “Hediye Çarkı” kampanyasıyla müşterilerinin yüzünü güldürüyor. MODOKO’dan 5 bin TL ve üzeri alışveriş yapan herkes buzdolabından fırına, elektrikli süpürgeden televizyona kadar binlerce hediye kazanma şansını yakalıyor.

Modoko'da Hediye Yağmuru Günleri Başladı

MODOKO’da bulunan 350 mağazanın katılımıyla yıl sonuna kadar sürecek olan hediye çarkı kampanyasında “boş yok!” 5 bin TL ve üzeri alışveriş yapan herkes hediye çarkını çevirmeye hak kazanıyor ve hediyesini anında teslim alabiliyor.

Bisikletten küçük ev aletlerine, mobilya ürünlerinden ev tekstil ürünlerine, beyaz eşyaya kadar her bir ürünün sahiplerini bulduğu kampanyada, 5 bin TL alıveriş yapan 1 kez, 50 bin TL alışveriş yapanlar 2 kez, 100 bin TL alışveriş yapanlar ise 3 kez hediye çarkını çevirme hakkı kazanıyor. MODOKO mağazalarından alışveriş yapan ve alışverişini belgeleyen tüm müşterilerin hediye çarkını çevirmeye hak kazanacağı şeklinde planlanan kampanya süresince her hafta salı günleri hediye çarkı günleri düzenleniyor. DJ ve müzik grupları eşliğinde festival tadında geçen hediye çarkı günlerinde müşteriler aileleriyle birlikte mobilya alışverişlerini daha zevkli hale getiriyorlar. Evlilik sezonlarının başladığı sonbahar döneminde mobilya alışveriş sezonunun da açılmasıyla birlikte MODOKO’da bulunan mağazaların kampanyaya göstermiş olduğu ilgiden memnun olduklarını dile getiren MODOKO Yönetim Kurulu Başkanı Koray Çalışkan, bu dönemde mobilya ihtiyacı olan herkesi MODOKO’ya davet ettiklerini zira hediye çarkı kampanyasını fırsat bilen MODOKO işletmecilerinin çok önemli indirim oranlarıyla iç bünyede kampanya düzenlediklerini belirtti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER