banner32

New Life Real Estate Karadağ Montenegro ve Budva’ya Türk Yatırımcıları Bekliyor

Gurbetteki vatandaşlarımız her geçen gün göğsümüzü kabartmaya devam ediyorlar. Oralarda büyük atılımlar gerçekleştiren yatırımcılar önemli işlere imzalarını atıyorlar. New Life Real Estate isimli firma Karadağ Montenegro ve Budva’da inşaat sektöründeki yatırımcılarını bekliyor.

New Life Real Estate Karadağ Montenegro ve Budva’ya Türk Yatırımcıları Bekliyor

Karadağ’a yatırım yapmayı düşünen firmalara emlak danışmanlık hizmetleri sunan New Life Real firma yöneticilerinden Elif Tomruk, Estate Karadağ’ın ekonomik ve inşaat sektörü hakkında önemli bilgiler paylaştı.

New Life Real hakkında bilgi veren Elif Tomruk; “ Firmamız Newlife Consulting Emlak ve Danışmanlık Şirketimizin kurulum amaçları doğrultusunda Türk mimarlara, Türk müteahhit ve işadamlarını sektörel ticari danışmanlık hizmeti vermekte, inşaat sektöründe inşaat yatırımı yapmak isteyen mimar, müteahhit ve işadamlarına Karadağ’da en uygun arazileri ve kat karşılığı inşaat alanları ile ilgili en karlı ve değer kazanacak bölgelerden inşaat arazi ve arsaları temin ederek sektörel gelişime destek ve danışmanlık vermektedir. Lütfen Karadağ da inşaat sektörü ile ilgileniyorsanız firmamız ile iletişim kurunuz” dedi.

Ülkede İnşaat Sektöründe Birim Karlılık %150-200’ler Seviyesinde

Karadağ’daki inşaat sektöründeki Montenegro’da Mimarlık ve Müteahhitlik yapmak için nedenleriniz ve avantajları; Montenegro’da Türk müteahhitler ve mimarlar inşaat sektörünü yeni yeni keşfetmekte ve yüksek karlılıklarla tanışarak yatırımlarını arttırarak sektördeki yerlerini ve markalarınız yaratarak Avrupa’daki markalarını geliştirmeye hız vererek devam etmekteler. Karadağ’da inşaatçılık ve inşaat sektöründe rekabet yok denecek kadar az, bunun nedeni hale oldukça büyük inşaat alan ve arazileri mevcut. Ülkede inşaat sektöründe birim karlılık %150-200’ler seviyesindedir.

Düşük Vergi Oranları

Kar ettiğinizde şirketiniz için ödeyeceğiniz gelir vergisi sabit %9'dur. Kendinize kar payı aktardığınızda, bireysel geliriniz için ödeyeceğiniz vergi yine %9'dur. Avantajlı vergi olanakları, Avrupa ülkeleriyle iş ilişkilerinize yeni bir boyut kazandırabilir.

MONTENEGRO’DA (KARADAĞ) YATIRIM YAPMAK İÇİN 10 SEBEP!

Adriyatik’in yeni yatırım cenneti Montenegro, Türk yatırımcısını bekliyor. Türk vatandaşlarına vize uygulamayan ülkede, mülk edinme kolaylığından düşük vergi oranlarına, Avrupa’nın en genç ülkesi Montenegro’da yatırım yapmak isteyenler için işte on maddede Montenegro!

Adriyatik’in yeni parlayan yıldızı Montenegro ya da Türkiye’de bilinen adıyla Karadağ Türk yatırımcılara cazip fırsatlar sunuyor. Karadağ’da en büyük üçüncü turizm yatırımını gerçekleştiren Hexagon’un kurucu ortağı Hakan Aksu, Türkiye’nin yanı başındaki cennet ülkede yatırım yapmanın avantajlarını anlattı. Aksu; “Türkiye’ye vize uygulamayan Montenegro’da yatırım fırsatları Türkleri bekliyor” dedi.

Kardeş coğrafya Türk Yatırımcısını bekliyor

Osmanlı’nın iz bıraktığı kardeş coğrafyalar ile kültürel ve ekonomik köprülerin sürdürülmesi açısından Montenegro önemli bir noktada yer alıyor. Son dönemlerde kurulan sıcak siyasi ilişkiler sonucunda da Türkiye’den Doğuş Grubu, Net Holding, Global Yatırım Holding, Gintaş, Tosyalı Holding gibi Türk şirketleri Montenegro’da ciddi faaliyetlerde bulundular. Nüfusunun yüzde 19’u Müslüman olan Montenegro’da Osmanlı’nın izlerini bulmak mümkün.

Yatırımcıların yeni gözdesi

Adriyatik’in incisi Montenegro doğası ve tarihi güzellikleriyle birçok yabancı yatırımcının ilgisini çekiyor. Rusya, Amerika, Kanada, İsviçre ve Birleşik Arap Emirlikleri başta olmak üzere dünyanın önemli yatırımcılarının gözdesi haline gelen Montenegro’da 2009 yılından itibaren 48 binin üzerinde şirket kuruldu.

İLETİŞİM:

www.newlifeguiide.com

E-mail: newlifereklam@gmail.com

Watsap   +38269980968

Güncelleme Tarihi: 05 Haziran 2021, 12:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER