banner37

Orhan Gündüz Mobilya Sektörü Kararlı

Mobilya sektörünün tanınmış simalarından Gündüzler Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı ve Masko Mobilyacılar Sitesi Denetim Kurulu Üyesi Orhan Gündüz İTO 71. komite seçimleriyle ilgili gazetemize önemli açıklamalarda bulundu.

Orhan Gündüz Mobilya Sektörü Kararlı

Mobilya sektörünün tanınmış simalarından Gündüzler Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı ve Masko Mobilyacılar Sitesi Denetim Kurulu Üyesi Orhan Gündüz İTO 71. komite seçimleriyle ilgili gazetemize önemli açıklamalarda bulundu.

Orhan Gündüz ‘ İstanbul ve sınırları içerisinde faaliyet gösteren mobilya sektörü her geçen gün çıtayı yükseltiyor. Mobilya sektöründe 7 bine yakın marangoz atölyesi faaliyet göstermektedir. Her geçen gün büyümeyi sürdüren mobilya sektörü yüzbinlerce çalışanıyla her gün kendini yenileyerek dünya standartlarında faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürerek ülkemizde istihdam sağlamaktadır.  Ancak büyük bir kuruluş olmasına rağmen mobilya sektörü İstanbul Ticaret Odasında yeteri kadar temsil edilmemektedir.  Önümüzdeki İTO Seçimlerinde Modoko,  Masko ve İstanbul’un tüm semtlerinde meslektaşlarımızı daha iyi temsil etmek ve içerisinde bulunduğumuz sorunlara çözüm üretmek için bizde varız. Mobilya sektörü Ticaret odasında çok daha iyi temsil edilmelidir’ dedi.

İTO Seçimlerinde Mobilyacının Sesi Olmak İstiyoruz

Mobilyacı esnafının çerisinde bulunduğu tüm sorunların İstanbul Ticaret Odasında daha çabuk daha bilinçli çözüleceğine inandığımız için böyle bir karar aldık.  ‘İTO seçimlerinde mobilyacının sesi olmak istiyoruz. Bu nedenle de Modoko, Masko, başta olmak üzere İstanbul Mobilya Esnaf Odaları olarak sektörün diğer önde gelen saygın temsilcileriyle mobilya temsilcileriyle mobilya sektörüne çok daha iyi hizmet edebilmek amacıyla bugüne kadar ki tabanı en geniş katılımlı ekibi kurarak İstanbul Ticaret Odası (İTO) seçimlerine katılmaya karar verdik’ ifadesini kullandı.

Amacımız içerisinde bulunduğumuz sektörü çok daha iyi bir yere getirmek’ şeklinde konuşan Orhan Gündüz konuşmasını şöyle sürdürdü;  ‘içerisinde bulunduğumuz sektörü çok daha iyi bir yere getirmek için Modoko Yönetim Kurulu Başkanımız Koray Çalışkan ve yine Masko Yönetim Kurulu Başkanımızın başarılı ve samimi çalışmaları neticesinde güzel sonuçlar elde edeceğimize inanıyorum.  Ve bu inançla çıktığımız yolda tüm meslektaşlarımızı İTO-71 seçimlerinde desteklerini bekliyorum. Bu temel amaçla kurduğumuz bu oluşumun sektörümüze ve İstanbul’umuza hayırlı olmasını diliyorum. Bu seçimlerin dostluk kardeşlik havasında geçmesini temenni ediyor, bütün meslektaşlarımızın desteklerini bekliyoruz.’ dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Eylül 2022, 13:27
YORUM EKLE
YORUMLAR
Turan gozan
Turan gozan - 1 yıl Önce

Mobilya sektöründe çok eski ve deneyimli olan siz Orhan gündüzle arkadaşlarınız mobilya sektöründe bulunan sorunları sistemli bir şekilde cozecehinizden inanıyorum çıkmış olduğunuz bu yolda başarılar dilerim hayirlisi olsun insalah çok iyi yetişmiş kaliteli ustalar var on ayak olmak mobilya sektörünün sorunlarını çözmek gayret etmek bilgi birikim tersubeli bilinçli yönetim oluşması cokdaha iyi ve hızlı çözüm üreten yönetime çok ihtiyaç duyulmaktadır bu çıkmış olduğunuz yolda başarılar dilerim hayirlisi olsun insalah

SIRADAKİ HABER