ÜMRANİYE ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİNDE BAŞKAN MEHMET GÜVEN TAZELEDİ

Ümraniye Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği genel kurul kongresinde yeniden başkan seçilen Mehmet yıldız ile kaldığı yerden yola devam alma kararı aldı.

ÜMRANİYE ESNAF VE SANATKARLAR KREDİ VE KEFALET KOOPERATİFİNDE BAŞKAN MEHMET GÜVEN TAZELEDİ

Yeniden başkan seçilen Mehmet yıldız Sağlık sorunları nedeniyle genel kurul kongresine katılamadı. Kongrenin divan başkanlığını TESKOMB 15. Bölge İstanbul Birlik Başkanı Mustafa Silahyürekli yaparken, Başkan Mehmet Yıldız’a geçmiş olsun dileklerini iletti.

Kongrenin Açılış ve sunuş konuşmasını Fatih Yıldız yapmasının ardından saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan kongrede geçmiş dönem yönetim ve denetim faaliyet raporları oybirliği ile onandı. İlçedeki esnaf ve işletmecilerin yoğun ilgi gösterdiği genel kurula Ümraniye Şoförler Odası Başkanı Nezih Mert, Dudullu Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Nilgün Kaplan ve yönetimi, ESSİAD Başkanı Necmettin Sarı ve yönetimi, Ümraniye ve İBB Meclis Üyesi Sacit Eyüboğlu, Bakkallar Odası Başkanı Resul Taşcı, Şile Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı İlhan Ceyhun katıldı.

Genel kurul sonunda oyların çoğunu alan mevcut başkan Mehmet yıldız ve yönetimi yeni dönemde de faaliyetlerini başarılı bir şekilde sürdürmeyi hadefliyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER