Ak Parti Ümraniye Belediye Meclis Üyesi ve Meclis 2. Başkan Vekili Orçun Şekercioğlu’dan Önemli Açıklamalar

Ak Parti Ümraniye belediye meclis üyesi ve meclis 2. Başkan vekili Orçun Şekercioğlu gündeme dair önemli açıklamalar da bulundu

Ak Parti Ümraniye Belediye Meclis Üyesi ve Meclis 2. Başkan Vekili Orçun Şekercioğlu’dan Önemli Açıklamalar

Orçun Şekercioğlu; "Terör örgütü PKK'nın siyasi kanadı HDP'nin eski eş genel başkanı Selahattin Demirtaş'a, gezi eylemleri destekçisi ve finansörü ajan Osman Kavala'ya ve fetullahçı terör örgütünün mensuplarına özgürlük vaat edip terör örgütünün siyasi uzantıları ile koltuk pazarlığı yapanlar!!! İyi biliniz ki sizinle görülecek çetin bir hesabımız var. 14 mayıs'ta Aziz milletimizin güçlü desteği ile sizi tüm vaatlerinizle sandığa gömeceğiz.."

Sözüme itibarı olan herkese acil çağrımdır...
PKK elebaşlarından art arda açıklamalar geliyor. Biri faşist Türk ordusu her geçen gün saldırılarını arttırıyor Ak Parti ve MHP faşizminin devrilmesi şart diyerek CHP genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun adaylığını destekliyoruz diyor. Bir diğeri ise Kılıçdaroğlu'nun helalleşme söylemine cevaben helalleşelim ancak helalleşme karşılıksız olmaz yerel yönetimlere özerklik isteriz diyor. CHP'den de malesef bu doğrultuda açıklamalar gelmeye devam ediyor. Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu parti malesef ne hale getirildi. Kemal Kılıçdaroğlu merhum Deniz Baykal başta olmak üzere devlet, vatan, bayrak ve millet çizgisindeki tüm ulusalcı isimleri tasfiye ederek CHP'yi örgütçü kafalara teslim etti. Hele hele bir İstanbul il başkanları var ki evlere şenlik. Seçim bitsin de muhafazakarların yanında onlar gibi davranmaktan kurtulalım diyecek kadar açık sözlü bir düşman. Cümlelerimin başında da söylediğim gibi altılı koalisyon içinde kendini vatan, bayrak, devlet ve millet çizgisinde konumlandıran tüm vatandaşlarımıza acil çağrımdır!! Yol yakınken dönün.. PKK ile iş tutan kim olursa olsun geçmişte söylediğim gibi yine söylüyorum!!! İş başa düştüğünde hayallerini kabusa çevirmek boynumuzun borcu olacaktır.

Güncelleme Tarihi: 28 Mart 2023, 08:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER