Ak Parti Ümraniye Kadın Kollarından Sağlık Çalışanlarına Anlamlı Destek

Ak Parti Ümraniye Kadın Kolları Başkanı Hülya Taşcı ve beraberindeki Yönetim Kurulu üyeleri Ümraniye’de anlamlı bir çalışmaya imza attı.

Ak Parti Ümraniye Kadın Kollarından Sağlık Çalışanlarına Anlamlı Destek

İlçe Kadın Kolları yönetimi bir araya gelerek evlerinde hazırladıkları yemekleri, Ümraniye Eğitim Araştırma Hastanesi ve Kadın Doğum Hastanesi sağlık çalışanlarına ikram ederek, sağlık çalışanlarının yanında olduklarını gösterdiler. 

Gazetemize açıklamalarda bulunan Ak Parti Ümraniye Kadın Kolları Başkanı Hülya Taşcı; “zor günler geçirdiğimiz bu günlerde, sağlık çalışanlarımızın nasıl bir fedakârlık içerisinde çalıştığını ve nasıl mücadele ettiğini hep bilikte görüyoruz. Kendisine yakışanı yapan, fedakar doktorlarımız ve sağlık çalışanlarımız 7/24 görevinin başında olduklarına şahit olmaktayız.  Ak Partili Hanımlar olarak sağlık görevlilerimizin yanında yer almak için elimizden gelen desteği vermeye çalışıyoruz” dedi.

DESTEKLERİMİZ ARALIKSIZ SÜRECEK

Ümraniye Kadın Kolları Başkanlığında önemli çalışmalara imza atan Hülya Taşcı, yaşanan bu süreçte sağlık çalışanlarının aralıksız yanında olacaklarını ifade ederken; "Yönetim olarak sağlık çalışanlarımızın hep yanında olacağız. Yemek ikramlarımız olmak üzere, desteklerimiz aralıksız olarak sürecektir. Gece gündüz demeden çalışan sağlık çalışanlarımıza sonsuz teşekkür etmek istiyorum. Kendilerine gönderdiğimiz lezzetlerle yorgunluklarını bir nebze olsun dindirebilmek en büyük mutluluğumuz olur.” Şeklinde konuştu.  

Öte yandan Taşçı, "böylesine zor bir dönemde emeklerini esirgemeyen başta ilçe yöneticilerimize ve kadın kollarımıza bu anlamlı desteklerinden dolayı ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2020, 09:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER