banner32

ASİAD İFTARIN'DA BÜYÜK BULUŞMA

Çekmeköy’de iş insanı Yücel Yalçınkaya öncülüğünde faaliyet gösteren bölgemizin güçlü sivil toplum kuruluşlarından Birleştirici ve Sanayici İş adamları Derneği (ASİAD) büyük bir buluşmaya ev sahipliği yaptı.

ASİAD İFTARIN'DA BÜYÜK BULUŞMA

ASİAD'ın kurucu genel Başkanı Yücel Yalçınkaya öncülüğünde gerçekleşen iftar yemeğine; Cumhurbaşkanlığı baş danışmanı İhsan Şener, Ak Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız, İç İşleri Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy, Üsküdar Kaymakamı Murat Sefa Demiryürek, Libya Başkonsolosu Selahattin El Kasah, Kosova Başkonsolosu Yıllka Bytyglı, Kardeş Azerbaycan Başkonsolosu Narmine Mustafa Yera, KKTC Başkonsolosu Mehmet Tuncan,Ordu Eski Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Çekmeköy Belediye Başkan yardımcıları Ahmet Epli ve Fatih Sırmacı, Ak Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı Osman Sunul, Çekmeköy Müftüsü Vehbi Akşit, MHP Çekmeköy İlçe Başkanı Canap Yağmur, İstanbul Muhtarlar Federasyonu Başkanı Kadir Delibalta, Belediye Meclis Üyeleri ve   Mahalle Muhtarları olmak üzere çok sayıda tanınmış üst düzey davetli katıldı.

1xbetba.com

Kuran'ı Kerim tilaveti ile başlayan iftar yemeğinde davetlilere tek tek teşekkür ASİAD Genel Başkanı Yücel Yalçınkaya, Ramazan-ı  şerifin ve toplum da dayanışmanın önemini vurguladı.

Yalçınkaya; “ASİAD Toplumun Tüm Kuruluşlarına Hitap Eden Yapıya Sahiptir”

  

Sivil toplum kuruluşu temsilcilerinin yoğun ilgi gösterdiği İftar yemeğinde bir konuşma yapan ASİAD’ın kurucu Genel Başkanı Yücel Yalçınkaya; toplumda dayanışmanın ve birlik beraberlik içerisinde bir Ramazan ayı daha yaşıyoruz. ASİAD kurulduğundan beri ulusal ve uluslararası arenada her geçen gün kendini geliştirerek emin adımlarla yoluna devam etmektedir. Faaliyetlerini aralıksız olarak sürdüren kuruluşumuz kesinlikle sıradan bir kuruluş değildir. 14 ayrı Üniversitede akademik kurul temsilcileri bulunan, toplumun tüm kuruluşlarına hitap eden yapıya sahiptir.  ASİAD ayrıca siyaset üstü bir kuruluştur. Öte yandan savunma sanayisinden büyük yatırımlara, bilim ve teknolojiden ar-geye çok önemli buluşlara imza atan isimlerin ASİAD çatısı altında buluşması hepimiz için onur ve gurur kaynağıdır. Birleştirici rolü ile ASİAD’ın başlıca gayesi iş dünyamızı uluslararası ticaretle kalkındırmaktır. Ülkemizde ve dünyanın bir çok ülkesinde faaliyet gösteren bir kurum olarak birçok alanda çalışmalarımız kesintisiz olarak devam etmektedir.  Kuruluşumuz aynı  zamanda vatanına ve milletine bağlı son derece milliyetçi yapıya sahip olan bir kuruluştur. Bu düşünce ve duygularla böylesine anlamlı bir mübarek günde bizleri yalnız bırakmayarak gücümüze güç katan birbirinden değerli  Baş konsoloslarımıza,  Cumhurbaşkanı Baş Danışmanımıza, Sayın Milletvekillerimize, Kaymakamımıza,  birbirinden  kıymetli ülkemize katma değer üreten iş adamlarımıza ve tüm davetlilerimize şahsım ve büyük ASİAD ailesi adına tek tek teşekkür eder, şükranlarımı sunarım” dedi.

Kamuoyuna önemli mesajlar veren ASİAD Genel Başkanı Yücel Yalçınkaya'nın konuşmasının ardından Cumhurbaşkanı Başdanışmanı İhsan Şener, İçişleri  Bakan Yardımcısı Mehmet Ersoy ve AK Parti Ordu Milletvekili Şenel Yediyıldız günün önem ve anlamını içeren birer konuşma yaptılar. Konuşmaların akabinde dilek ve temennilerin ardından tüm davetliler toplu fotoğraf çekimi yaparak toplantıyı noktaladı.

Güncelleme Tarihi: 02 Ağustos 2022, 12:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER